شماره‌ی خبر : ‌74602 | تعداد بازدید : 215
سه‌شنبه 10 دی ماه 1398 ساعت 09:01

سرمربی تیم تکواندو مس: جوانگرایی تیم در این فصل تا ده سال ما را بیمه خواهد کرد

سرمربی تیم تکواندو مس کرمان در پایان رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر تکواندو کشور، جوانگرایی این تیم را یکی از دست آوردهای بزرگ تیم تکواندو مس در رقابت های این فصل برشمرد.

سرمربی تیم تکواندو مس: جوانگرایی تیم در این فصل تا ده سال ما را بیمه خواهد کرد

سرمربی تیم تکواندو مس کرمان در پایان رقابت های نیم فصل اول لیگ برتر تکواندو کشور، جوانگرایی این تیم را یکی از دست آوردهای بزرگ تیم تکواندو مس در رقابت های این فصل برشمرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مجید عبدالرشیدی سرمربی تیم تکواندو مس که در پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر تکواندو کشور به همراه این تیم عنوان چهارم مسابقات را کسب کرده است گفت: در تمام سال هایی که به عنوان سرمربی در لیگ برتر تکواندو حضور داشته ام، به جرات می توان بگویم که رقابت های این فصل یکی از سخت ترین و نزدیک ترین رقابت های آن بوده است و سطح مسابقات بسیار بالا می باشد.

وی در توضیح این نظر خود گفت: در سال های گذشته معمولا دو تیم اول مسابقات سطحی بسیار فراتر از تیم های دیگر داشتند و این تکلیف مسابقات را از پیش مشخص می کرد اما در رقابت های این فصل، ملی پوشان و تکواندوکاران با سابقه مسابقات جهانی و المپیک بین تیم ها پخش شده اند و همین موضوع سبب شده است که هم سطح تیم ها به یکدیگر نزدیک شود و هم کیفیت مسابقات بسیار بالا برود و از همین رو لیگ برتر این فصل متفاوت از همه سال های اخیر است.

سرمربی تیم تکواندو مس کرمان با اشاره به رتبه چهارمی تیم مس در پایان دور رفت گفت: یکی از مهمترین کارهای صورت گرفته در تیم ما برای مسابقات این فصل، خانه تکانی اساسی در پیکره تیم و جوانگرایی آن بود به طوری که تکواندوکاران این فصل تیم مس را اکثرا بچه های متولد 80 و 81 تشکیل می دهند و این موضوع سبب می شود که ما تا ده سال آینده تکواندو مس را بیمه کنیم.

عبدالرشیدی با اشاره به تجربه بسیار خوب حضور در لیگ برتر این فصل برای این تکواندوکاران جوان گفت: ما در دور رفت مسابقات و در برخی از بازی های سنگین هرچند اسیر اشتباهاتی شدیم که ناشی از همین کم تجربگی بود اما در نیم فصل دوم قطعا اشتباهات نفرات ما کمتر خواهد شد چراکه حضور در جو رقابت های لیگ برتر، روز به روز به تجربه این تکواندوکاران افزوده است و آن ها قطعا در نیم فصل دوم نمایش های بهتر و کم نقص تری را ارائه خواهند کرد که این منجر به کسب نتایج بهتر از دور رفت برای تیم مس خواهد شد.

وی با بیان اینکه در پایان رقابت های این فصل لیگ برتر کشور، سه تیم نخست جواز صعود به رقابت های جام باشگاه های آسیا را کسب خواهند کرد گفت: با وجود این اتفاق، تمامی تیم های لیگ برای کسب سهمیه در نیم فصل دوم با تمام وجود راهی رقابت ها خواهند شد و این سبب می شود که رقابت هایی بسیار سخت و حساس را در پیش داشته باشیم.

عبدالرشیدی که تیم خود را کاملا نزدیک به کسب سهمیه صعود به باشگاه های آسیا می داند، ادامه می دهد: ما در رتبه چهارم رقابت ها، هدف گذاری اصلی خود را صعود به باشگاه های آسیا گذاشته ایم و در دور برگشت مسابقات نیز برای رسیدن به جمع سه تیم بالای جدول، تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با تیم جوان خود، این هدف بزرگ را محقق نمائیم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بهترین تیم باشگاه مس کرمان در فصل 98-99