شماره‌ی خبر : ‌2504 | تعداد بازدید : 666
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 16:02

مس کرمان0-2شهرداری تبریز/ بدترین شروع ممکن برای دور برگشت

در نهایت بازی با همین دو گل به سود شهرداری خاتمه یافت تا این باخت خانگی آن‌هم در دور سرنوشت‌ساز برگشت به نوعی باعث یک شروع بسیار ناامید کننده از سوی تیم مس در نیم فصل دوم لیگ باشد.

مس کرمان0-2شهرداری تبریز/ بدترین شروع ممکن برای دور برگشت

تیم فوتبال مس کرمان در اولین بازی دور برگشت خود برابر شهرداری تبریز در ورزشگاه باهنر کرمان با نتیجه‌ای ضعیف و دور از انتظار با دو گل مغلوب میهمان خود شد.

در این بازی احمد نخعی تیم خود را با ترکیب حمیدعرفانی، رامتین سلیمان زاده، میلاد باقری، فرهاد سالاری، نعمت بخشی، محمد علیزاده، رضا ستاری، محمود مطلق‌زاده، احسان پورشیخعلی، کیانوش میرزایی، یاسر فیضی به زمین فرستاد.

با شروع بازی و در حالی که کرمانی‌ها انتظار نمایش بهتری از تیم خود داشتند به شکلی عجیبی تیم مس تحت تاثیر بازی میهمان خود قرار گرفت و در حالی که هیچ برنامه مشخصی در زمین ناهموار باهنر از سوی مسی‌ها دیده نمی‌شد، شهرداری با هدف قرار دادن کانال‌های کناری خط دفاع مس برروی دروازهی این تیم در دقیقه‌ی 7 بازی اولین خطر را ایجاد کرد.

بازی ضعیف مس در نیمه‌ی اول به شدت در چشم می‌زد و این موضوع هواداران این تیم را نگران کرده بود و تا پایان نیمه‌ی اول متاسفانه تغییر روند حرکتی در بازی این تیم در زمین بازی به وجود نیامد.

تنها موقعیت نصف و نیمه‌ی مس در نیمه اول ضربه سر مطلق‌زاده بود و در باقی صحنه‌ها مس عمدتا با لو دادن توپ‌های خود و اشتباهات عجیب و زیاد کاملا خود را در زمین بازی خلع سلاح کرده بود.

در نیمه‌ی دوم با ورود غلامرضاپور به جای ستاری بازهم روند حرکتی این تیم تغیر چندانی نداشت و در مقابل تیم شهرداری زمانی که متوجه شد میزبانش در این بازی بسیار ضعیف کار می‌کند برای زدن گل استراتژی خود را تقویت کرد.

در نهایت برروی یکی از همان حرکات از کانال‌های کناری دفاع مس، با یک سانتر بلند در دقیقه 66 از سمت چپ خط دفاع مس، پیمان رنجبر با ضربه‌ای سر در میان مدافعان مس به راحتی گل اول بازی را به ثمر رساند.

این گل آب سردی بر پیکر تیم مس بود و این تیم را شتابان و احساسی برای زدن گل تساوی به جلو کشید.

هرچند مسی‌ها بعد از دریافت گل برروی دروازه‌ی حریف فشار آوردند و حتی ضربه‌ی برگردان و زیبای غلامرضاپور با بدشانسی محض به تیر دروازه‌ی حریف هم خورد اما برای هجوم مس خیلی دیر شده بود.

مس برای اینکه بعد از دریافت گل حمله کند نه تمرکز درستی داشت و نه بازهم برنامه‌ی مشخصی برای رسیدن به گل را دنبال می‌کرد و تنها به صرف احساسات جلو کشید و این موقعیت گل دوم را هم به حریفش داد.

در دقیقه‌ی 80 درویشی بازیکن تعویضی تیم شهرداری تبریز با فرار در پشت مدافعان مس در حالت تک به تک گل دوم را هم برای شهرداری به ثمر رساند تا مس حسابی از بازی بسیار بد خود در این دیدار تنبیه شود.

در نهایت بازی با همین دو گل به سود شهرداری خاتمه یافت تا این باخت خانگی آن‌هم در دور سرنوشت‌ساز برگشت به نوعی باعث یک شروع بسیار ناامید کننده از سوی تیم مس در نیم فصل دوم لیگ باشد.


کرمانی خشمگین از روند نزولی سال های اخیر مس
1
11
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 16:49
قبلا از تیم های بالای جدول میخوردیم ولی تیم های ته جدول رو میبردیم اما انگار بعد از تقویت تیم در نیم فصل قراره هم به ته جدولی ها ببازیم هم به صدر!! و البته به اعتقاد بیشتر کارشناسان نتیجه ی چندان بدی هم به حساب نمیاد!!! (سخن آخر فصل باشگاه و مربی) هر سال بدتر از سال قبل ....
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 17:27
مس با این سر مربی به جایی نمی رسد حیف این همه هزینه برای این تیم
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 18:29
که فقط بر روی سه امتیاز تمرکز دارید جناب احمدخان نخعی...!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری؟ این چه بازی افتضاحی بود کردید؟ تیم ب رو میذاشتیم تو زمین بهتر از این بود حتی تیم امیدمون با تاکتیک تر از این تیمه.. چکار دارید میکنید مشکل کجاست آقای نخعی؟؟ اگه احتیاج به کمک فنی دارید که قطعا هم دارید تا دیر نشده اقدام کنید البته از افراد با دانش و مطرح کشوری نه یک بله قربانگوی صرف..!! آقای مسعودزاده حتما جریمه مالی برای این نوع بازی در نظر بگیرید شاید یکم تیم به خودش بیاد. مطمئن باشید با این نتایج سینوسی رتبه آخر فصل مون همین نیمه جدول خواهد بود.. حیف از وقتی که برای تماشای بازی گذاشتیم.
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 19:26
متاسفانه بازم باختیم هزاربارگفتم بازم میگم هوادار.تاوقتی مسئولان نخوان مس لیگ برتری نمیشه....
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 20:08
تو شهر خودمون دوتا گل از تیم شهرداری تبریز خوردیم واقعا ک امسالم مث سال های قبل ارزوی لیگ برتری شدن ب دل تماشاگرا می ماند
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 20:36
مس امسالم نمیتونه بره بالا.
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 20:54
این چه تیمیه با این تیم میخواهین برین لیگ برتر از شهرداری دوتا خوردیم با نفت میخواهیم چیکار کنیم
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 20:55
باید قبول کرد این تیم بااین بازی باید امسال قید لیگ برتر را بزند وگیربه زمین ناهموارندهیم چطور شهرداری تبریز و سایر تیمها میآیند نتیجه می گیرند اشکال تیم صددرصد فنی است آقای نخعی توانش همین است مدیران سال آینده باید تیمی قوی از سرمربی گرفته تا بازیکن ببندنددرغیر این صورت باید بیدارگر برتررازد
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 23:09
چقد حرص وجوش بخوریم اخه دوهیچ اونم از شهرداری
یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 23:11
همیشه میگن زمین خرابه اما حریف تو همین زمین دوگل میزنه که نشان از یک تیم بدون برنامه وعدم هماهنگی میده باز هم میگم با این مربی ما هرگز روی لیگ برتر را نمی بینیم
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 05:25
گاهی میبینی مفید نیستی ک هیچ بلکه مضری......پس بروی بهتره...........آخ ک ابراهیم زاده قول داد ولی چرا نذاشتن...!!!!!!ما ک ب قول این مرد با تجربه امید ک هیچ بلکه اطمینان داشتیم...لطفا عاملین پاسخ؟؟؟؟؟؟؟؟
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 07:59
برای ما فرقی نمی کنه تیم حریف کجای جدول قرار داره(خصوصا ته جدول)تمام تلاش ما اینه که 3 امتیاز بازی رو دو دستی تقدیم حریف کنیم !حتی اگه این تیم،تیم از هم پاشیده و رو به انحلال شهرداری تبریزباشه به استناد سایتدی اسپرت( http://goo.gl/mDsYnP) که در نیم فصل 6 بازیکنش و از دست داده باشه و مثل تیم ما نرفته باشه کیش اردو بزنه!!!
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 08:14
با سلام وخسته نباشید خدمت مربی وبازیکنان تیم مس کرمان بهتر از این نمیشد .خیلی از تیمها پول لباس ندارن اما نتیجه میگیرن اما انگار تیم مس با پول مشکل داره اندازه خرج یک نیم فصل کامل در اردوی کیش هزینه شد وخداروشکر جواب هم داد
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 08:25
سالی که نکوست از بهارش پیداست به این تیم امیدی نیست فقط باید دعا کرد لیگ دسته دو نرود ؛ وقتی در زمان انتخاب معیارها بر اساس سواد و داشته های فنی نباشد بهتر از این نمیشود . کجاست زمانی که مس در ایران و اسیا اقایی میکرد
رضا م ازکرمان
0
8
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 09:35
باسلام وعرض ادب واقعا این بود این همه تلاش واردو با یه تیم ته جدولی این بازی را انجام بدهندوای بهحال بقیه تیم ها واقعا ادمی تاسف میخوره خداوکیلی این تیم دیروز بازی کردبازی را شهرداری کرد ازاول بازی تا اخر بازی سرتا سر حمله کرد وتیم ما درمیدان راه میرفتن واقعا شرم اور است باین همه تشکیلات واین بازی متاسفم //
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 22:58
متاسفانه مدیران باشگاه نمیخان این تیم بیاد لیگ برتر فقط بهانه میارن چمن خرابه از این حرفا.....باشگاهی اینقد درآمد داره خب چمن درست کنین،اول هر فصل میان میگن تیم بستیم برای لیگ برتر،فقط میخان یک تیم توی لیگ 1 داشته باشن هدفی برای صعود ندارن
دوشنبه 18 دی ماه 1396 ساعت 23:48
با سلام واحترام .تماشا گرا نا امید شدن. حقم دارن تیم نتیجه نمیگیره. این ورزشگاه زمانی که مس لیگ برتر بود حداقل هفت تا هشت هزار تاتماشاگر تو ورزشگاه حضورداشت . .یاد سالی که مس سهمیه گرفت یاد سالهایی که این ورزشگاه پانزده هزار تماشاگرا تو خودش میدید یاد هوهو ادینهو. یاد صنعت مس زلزله .یاد یاعلی مددا.یاد اشکای شادی تماشاگرا ازبردا پیاپی .ب امید بازگشت مس ب روزهای خوب
تماشاگرنماحیاکن.
0
0
سه‌شنبه 19 دی ماه 1396 ساعت 18:11
این آقایون به اصطلاح هوادار ،خبردارن استان کرمان 3میلیون جمعیتشه ؟ خبردارن استان سروصاحب داره؟ ازکی تاحالا ایناشدن مالک ومنتقدتیم؟ چندنفرشون تاحالاپاشون به توپ خورده،وچقدرازفوتبال سرشون میشه که اینقدر مداخله ی بیجامیکنن؟ آیامیدونن باعث اعصاب خردی تیم وبازیکناوکادرفنی که هیچ ،باعث اعصاب خردی همه ی مردم کرمون شدن؟ بخدابرا3میلیون کرمونی عیبه که شیش هفت نفرافتادن به جون باشگاه استانشون ومیخوان زورشونو به رخ تیم ومسئولین ومردم بکشن. اصلامامردم کرمون دوست داریم تیممون ببازه ،ده تاده تاهم گل بخوره ،به شماهاچه ربطی داره؟ کسی نیست به اینابگه بریدبه شغل وکسب خودتون مشغول بشید تیم واستادیومی هم که ناامن وخالی ازتماشاگرفهیمش کردین ولش کنین . واقعاکرمون اینقدربی صاحب شده که اینااینکارارومیکنن؟ متاسفم
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در پایان نیم فصل اول