شماره‌ی خبر : ‌23371 | تعداد بازدید : 491
سه‌شنبه 15 آبان ماه 1397 ساعت 22:27

دست‌نشان: با غیرت به صدر جدول بازگشتیم

صدر جدول را امروز با غیرت بازیکنان پس گرفتیم... ازمقامات برای حمایت از تیم مس متشکرم و امیدوارم که برای تداوم این صدرنشینی این حمایت بیش از پیش از تیم ما ادامه داشته باشد.

دست‌نشان: با غیرت به صدر جدول بازگشتیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تیم خود برابر مس رفسنجان غیرت وتلاش بازیکنان خود وحمایت هواداران را عوامل اصلی پیروزی تیمش در این بازی دانست.

نادر دست نشان عصر امروز پس از پیروزی تیم فوتبال مس کرمان مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: دیدار امروز بسیار دشواری بود و مس رفسنجان بازی خوبی را ارائه داد و در نیمه دوم با تعویض های خوبی که انجام دادیم، توانستیم نتایج تمرینات را با استفاده از خلاء پشت سر دفاع چپ و دفاع راست استفاده کردیم.

وی در مورد مهار پنالتی مهدی اسلامی با گلایه از برنامه نود در خصوص زیر سوال بردن شفر سرمربی استقلال مبنی برعدم استفاده از رحمتی و انتقاد از او به دلیل استفاده از اسلامی در بازی‌های حذفی گفت:در برنامه نود شاهدقضاوت دوگانه ای از سوی کارشناسش بودیم کهجالب نبود. امروز لطف خدا شامل مهدی شد، من در بازی مقابل سپاهان از آوردن وی به جای آرمان شهدادنژاد راضی بودم و امروز مهدی اسلامی نشان داد که یک پنالتی گیر حرفه ای و در سطح بالاست.

دست نشان عنوان کرد: به هر حال بازیکن یک روز، روز خوب اوست و یک روز، روز بد او، امروز روز خوب مهدی اسلامی و خارج شدن از تندباد انتقادات بازی رفسنجان نسبت به وی است.

وی در مورد داوری دیدار امروز گفت: از داور جوان این بازی انتظارات بیشتری داشتم و به عقیده من داور در حد و اندازه های واقعی خود نبود.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: صدر جدول را امروز با غیرت بازیکنان پس گرفتیم... ازمقامات برای حمایت از تیم مس متشکرم و امیدوارم که برای تداوم این صدرنشینی این حمایت بیش از پیش از تیم ما ادامه داشته باشد.


پنج‌شنبه 17 آبان ماه 1397 ساعت 12:50
داور به نظر من پنالتی رو درست گرفت . آفساید بازیکنان رفسنجان رو هم روی ضربه ایستگاهی که منجر به گل شد درست گرفت. تمایز بازیکن رفسنجان وقتی توپ بهش رسید و خودش رو روی زمین پرتاب کرد رو هم درست گرفت و جالبه تو یک صحنه بازیکن رفسنجان توپ به دست خودش خورده و انتظار داره خطای هند بازیکن کرمان گرفته بشه همه ی اینها رو داور درست قضاوت کرد. البته من فقط از روی ویدئوی خلاصه بازی گفتم در کل خدا را شکر که برنده شدیم. و با ز به نظر من اگر اسلامی دو ضعفش رو تقویت کنه دروزه بان خوبی میشه. یکی اینکه موقع پنالتی ثبات خوبی نداره وقبلش در حال حرکت به این طرف و آنطرفه و این آمادگی برای گرفتن پنالتی رو کم میکنه و فقط بازیکنان آماتور رو گیچ می کنه. دوم اینکه تشخیص حرکت و بعضی مواقع جایگیری درستی نداره و در کل کمی هیجان زده و بی آرامش و کم کنترل هست. ولی هر باختی برای رسیدن به قوت بیشتری است و ما باید با دانستن ضعفها و توجه به نقاط قوتمان و تقویت نقاط قوتمان اعتقاد و ایمانمان را به توانایی هایمان بیشتر کنیم تا در حین بازی بتوانیم از آن بهره ببریم.یه نظر شما آنالیز و مشاورام خوب بود؟ نظر شما چیه؟ هر کس ممکنه اشتباهاتی داشته باشه پس به هم کمک کنیم تا رشد کنیم.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته