شماره‌ی خبر : ‌75777 | تعداد بازدید : 283
دوشنبه 8 دی ماه 1399 ساعت 20:02

مهاجری: گل زودهنگام بهترین اتفاق برای ما در این بازی پرحاشیه بود

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گل زودهنگام تیم خود را در بازی با چوکا بهترین اتفاق ممکن در بازی پر حاشیه برابر این تیم دانست.

مهاجری: گل زودهنگام بهترین اتفاق برای ما در این بازی پرحاشیه بود

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گل زودهنگام تیم خود را در بازی با چوکا بهترین اتفاق ممکن در بازی پر حاشیه برابر این تیم دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رضا مهاجری در پایان بازی تیم های مس کرمان و چوکا که با برتری یک بر صفر مس به پایان رسید گفت: هرچند در این بازی موقعیت های زیادی خراب کردیم اما خدا را شاکرم که در همان لحظه اول بازی به گل رسیدیم چراکه مطمئن بودیم هرچه زمان بازی به جلوتر برود بر اساس شیوه بازی حریف، زدن گل سخت تر خواهد شد.

سرمربی تیم مس کرمان افزود: در شرایطی که حاشیه های این بازی کاملا بر جریان آن مسلط شده بود، ارائه فوتبال و داشتن تمرکز در زمین بسیار سخت می شود... متاسفانه نیمکت تیم حریف شرایطی را ایجاد کرد که دائما در بازی وقفه ایجاد می شد و نفرات داخل زمین مسابقه از بازیکنان دو تیم گرفته تا داور همه تحت تاثیر این حواشی بودند و تمرکز نداشتند.

مهاجری افزود: ما در بازی های قبلی لطمه سنگین از داوری ها خوردیم به نحوی که اگر آن اشتباهات نبود اکنون به تنهایی در صدر جدول بودیم اما هیچگاه با وجود آن اشتباهات در جریان مسابقه خللی ایجاد نمی کردیم و اجازه نمی دادیم کیفیت مسابقه تحت تاثیر قرار بگیرد اما در بازی امروز کیفیت بازی کاملا تحت تاثیر فریاد، اعتراض، وقفه و حواشی بود.

سرمربی مس کرمان در رابطه با موقعیت های از دست رفته تیم خود در این بازی گفت: قطعا توانایی بازیکنان ما در استفاده از موقعیت های گل بیشتر از آن چیزی است که در بازی امروز دیدیم... مطمئن باشید اگر جریان بازی روال عادی داشت نفرات تیم ما این همه موقعیت از تک به تک گرفته تا سایر موارد را به راحتی از دست نمی دادند و مطمئن باشید در بازی هایی با جریان عادی، تیم ما از این موقعیت ها بهتر استفاده خواهد کرد.

مهاجری در رابطه با شرایط جدول و رسیدن تیم خود به جمع تیم های صدرنشین گفت: من از روز اول گفتم که در این فصل 17 رقیب قوی داریم و هیچ تیمی ضعیف نیست. متاسفانه برخی در هفته های قبل درصدد بودن پیروزی های ما را کمرنگ نشان دهند اما شما دیدید تیمی مثل آستارا که در زمین این تیم به پیروزی رسیدیم در عرض چند هفته به بالای جدول رسید. ما هیچ حریفی را دست کم نمی گیریم و گول شرایط جدول را نمی خوریم چراکه این جدول در هفته های پیش رو بالا و پائین زیادی به خود خواهد دید و ما برابر همه حریفان با تمام توان بازی خواهیم کرد.

سرمربی تیم مس به بازی هفته آینده این تیم برابر قشقایی اشاره کرد و گفت: شما دیدید که همین تیم قشقایی برابر تیم قدرتمند سپاسی بازی دو بر صفر باخته را مساوی می کند و این نشان از قدرت این تیم دارد و از همین رو اصلا نباید با سربه هوایی برابر این تیم به میدان برویم و با تمام توان و دقت بازی می کنیم تا روند خوب کسب امتیاز خود را در جدول ادامه دهیم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند