Sanat Mes Kerman F.C.

Saturday 28 November 2020
Telegram   RSS
شماره‌ی خبر : ‌75350 | تعداد بازدید : 268
چهارشنبه 19 شهریور ماه 1399 ساعت 10:17

جمع سروقامتان تیم بسکتبال مس در لیگ برتر کامل می شود

تیم بسکتبال مس کرمان که خود را برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر آماده می کند، پس از تمدید قرارداد با محمد کسایی پور سرمربی فصل قبل خود، در روزهای گذشته روند تشکیل تیم خود را برای فصل جدید مسابقات با جدیت آغاز کرده است.

جمع سروقامتان تیم بسکتبال مس در لیگ برتر کامل می شود

تیم بسکتبال مس کرمان که خود را برای فصل جدید رقابت های لیگ برتر آماده می کند، پس از تمدید قرارداد با محمد کسایی پور سرمربی فصل قبل خود، در روزهای گذشته روند تشکیل تیم خود را برای فصل جدید مسابقات با جدیت آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ روز گذشته جمعی از بازیکنان فصل جدید این تیم مشخص شدند که در راس آن ها رضا آذرشا کاپیتان تیم بسکتبال مس کرمان، قراداد خود را برای یک فصل دیگر به طور رسمی با این تیم تمدید کرد. آذرشا که از بازیکنان شاخص بسکتبال کرمان محسوب می شود به همراه مس به لیگ برتر مسابقات صعود کرد و در فصل قبل مسابقات نیز جزو امتیازآورترین و مهره های اصلی تیم بسکتبال مس کرمان محسوب می شد. این بازیکن در لیگ برتر سابقه بازی در تیم های نفت امیدیه و نیروی زمینی را نیز داشته است.

شایان پورکاوه(عکس بالا) بازیکن فصل قبل پدافند شهرکرد که در سابقه بازی در رده های نوجوانان،جوانان تیم ملی را دارد و پیراهن بزرگسالان تیم ملی را نیز بر تن کرده است. این بازیکن در تیم ملی دانشجویان نیز سابقه بازی دارد تا با تجربه خوب باشگاهی و ملی یکی از بازیکنان موثر این فصل مس کرمان باشد.

ابراهیم بیگی نیز که فصل قبل در تیم پدافند شهرکرد توپ می زد در فصل جدید پیراهن تیم بسکتبال مس کرمان را در لیگ برتر بر تن خواهد کرد. او نیز سابقه بازی در تیم های شهرداری تبریز و فولاد ماهان اصفهان را دارد و علاوه بر بازی در تیم ملی جوانان و حضور در تیم ملی ب بزرگسالان، در جام جهانی بسکتبال سه به سه نیز پیراهن تیم ملی کشورمان را بر تن کرده است.

رامین میرزایی از بسکتبالیست های آینده دار کرمانی که فصل قبل نیز در تیم مس کرمان بازی موثری داشت و قرارداد خود را برای فصل جدید با این تیم تمدید کرد. میرزایی در زمان صعود تیم بسکتبال مس کرمان به لیگ برتر نیز نقش بسیار مهمی در این اتفاق داشت و در بازی های این فصل نیز به دنبال تداوم درخشش خود با پیراهن مس کرمان می باشد.

محسن عابدی دیگر بازیکن آینده دار بسکتبال مس کرمان که فصل قبل نیز با تیم مس در رقابت های لیگ برتر حاضر بود و قرارداد خود را در این فصل تمدید کرد. او که سابقه صعود به لیگ برتر با تیم مس کرمان را نیز دارد، پیش از این در تیم شهرداری کاشان بازی کرده بود و پیراهن تیم ملی دانشجویان کشورمان را نیز بر تن کرده است.

مهدی بنی اسد بازیکن جوان و آینده دار بسکتبال کرمان نیز دیگر بازیکنی است که برای فصل جدید قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد. بنی اسد نیز در زمان صعود تیم بسکتبال مس به لیگ برتر نقش عمده ای را ایفا کرد و در بازی های فصل گذشته لیگ برتر با وجود سن اندک خود کسب کرد و در این فصل از مسابقات به دنبال تداوم راه موفقیت خود است. این بازیکن که در مسابقات جوانان کشور عنوان بهترین بازیکن در زمینه اسلم دانک را کسب کرد نیز در این فصل با پیراهن شهر خود در لیگ برتر حاضر می شود.

همچنین روز گذشته جلسه فنی میان آقایان محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان و کسایی پور سرمربی و نخعی مدیر فنی تیم بسکتبال مس کرمان برگزار شد تا آخرین شرایط شروع تمرینات تیم بسکتبال مس از اواخر شهریور ماه بررسی شود. قرار است رقابت های لیگ برتر این فصل بسکتبال کشور از آبان ماه استارت بخورد.

 

 


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و شاهین بوشهر