شماره‌ی خبر : ‌64162 | تعداد بازدید : 263
سه‌شنبه 22 مرداد ماه 1398 ساعت 13:45

تلاش دختران فوتسال مس برای قهرمانی است

تیم فوتسال دختران مس از روز پنجشنبه بازی های خود را در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در فصل جدید آغاز خواهد کرد.

تلاش دختران فوتسال مس برای قهرمانی است

تیم فوتسال دختران مس از روز پنجشنبه بازی های خود را در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در فصل جدید آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس، دختران فوتسال مس که در بازی های فصل قبل پس از کسب عنوان سومی دور گروهی در نهایت عنوان چهارم مسابقات را از آن خود کرد.

سعیده ایرانمنش سرمربی این تیم در آستانه شروع مسابقات پیرامون بازی های این فصل گفت: کیفیت فنی بازی ها سال به سال بیشتر می شود و قطعا بازی های این فصل سطح بالاتری نسبت به سال های قبل خواهد داشت و بازی ها سخت تر خواهد بود.

ایرانمنش افزود: با این وجود تیم ما با تمام توان در این رقابت ها شرکت خواهد کرد و با هدف قهرمانی راهی مسابقات خواهد شد و قطعا بازیکنان خوب و جویای نام ما بهترین کیفیت ممکن را در مسابقات ارائه خواهند کرد.

ایرانمنش با بیان اینکه نام مس اعتبار تیم فوتسال دختران کرمان را چند برابر کرده است گفت: جای تشکر فراوان از مقامات شرکت ملی صنایع مس و باشگاه مس کرمان دارد که در این فصل نیز دختران فوتسال را در شهر کرمان مورد حمایت خود قرار دادند و انشاالله در این فصل نیز با نتایج خوب خود سعی خواهیم کرد که این حمایت را با کسب رتبه های عالی جبران نمائیم.

سرمربی تیم فوتسال دختران مس با اشاره به بازی هفته اول این تیم برابر درژینو فرخ شهر گفت: ما آخرین بازی دور گروهی فصل قبل را هم برابر این تیم برگزار کردیم که با 9 گل به پیروزی رسیدیم ولی قطعا شرایط این تیم با فصل قبل خود متفاوت شده است و ما باید با بیشترین توان برابر این تیم به میدان برویم تا لیگ را با اقتدار کامل آغاز کنیم.

اسامی بازیکنان تیم فوتسال دختران مس به شرح زیر است:

زینب انجم شعاع، نجمه کریمی، نرگس کریمی، مهسا محمدی، هانیه علیدادی، بهاره عرب، فائزه ریحانی، فاطمه خدایی، حکیمه مهدی پور، راضیه نظری، عالیه مرشد، زهرا اسدی، نازنین اثنی عشری، یاسمین مروت نژاد، آذین نخعی


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان در بازی با آرمان گهر