شماره‌ی خبر : ‌2690 | تعداد بازدید : 296
شنبه 26 اسفند ماه 1396 ساعت 09:17

سرنوشت صعود نوجوانان در روز آخر در دست خود

در صورت پیروزی تیم مس کرمان در بازی امروز خود برابر ملوان، این تیم با 5 امتیاز تحت هر شرایطی از گروه صعود خواهد کرد و سرنوشت این تیم با کسب پیروزی امروز کاملا به دست خودش می‌باشد.

سرنوشت صعود نوجوانان در روز آخر در دست خود

تیم فوتبال نوجوانان مس در دومین بازی مرحله‌ی دوم رقابت‌های لیگ برتر نیز برابر تیم سپاهان اصفهان میزبان این مرحله به تساوی رسید.

نوجوانان مس که در بازی اول خود نیز برابر نساجی مساوی کرده بودند حالا در بازی سوم این مرحله عصر امروز برابر تیم ملوان به میدان خواهند رفت.

با توجه به نتایج روزهای قبل این رقابت‌ها همینک تیم سپاهان 4 امتیازی است و دو تیم نساجی و مس دو امتیازی هستند و ملوان نیز یک امتیازی است.

در صورت پیروزی تیم مس کرمان در بازی امروز خود برابر ملوان،  این تیم با 5 امتیاز تحت هر شرایطی از گروه صعود خواهد کرد و سرنوشت این تیم با کسب پیروزی امروز کاملا به دست خودش می‌باشد.

اما در صورت تساوی نوجوانان مس برابر ملوان، این تیم باید منتظر شکست تیم نساجی برابر سپاهان باشد تا به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان کشور صعود کند.

بهرشکل باید منتظر بازی‌های همزمان امروز که از ساعت 11 آغاز خواهد شد ماند و دید نوجوانان شایسته‌ی تیم مس می‌توانند با پیروزی بر ملوان صعود خود به جمع چهار تیم پایانی رقابت‌ها را تثبیت کنند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و گل گهر سیرجان؟!