شماره‌ی خبر : ‌23182 | تعداد بازدید : 449
یکشنبه 25 شهریور ماه 1397 ساعت 14:30

دست‌نشان:پیروزی پر گل مس،چالش‌های بازی مقابل پدیده ملک شاهی را از بین برد

برای این دیدار همراه تیم نبودم و با 10 بازیکن مس در کرمان ماندیم تا تمرینات را پیگیری کنیم. تیم دوم به همراه دستیارانم برای این دیدار عازم ایلام شدند.

دست‌نشان:پیروزی پر گل مس،چالش‌های بازی مقابل پدیده ملک شاهی را از بین برد

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان ازاینکه بازیکنان تیمش به چالش‌های بازی در ایلام گرفتار نشدند ابراز خشنودی کرد.

نادر دست نشان، سرمربی تیم فوتبال مس کرمان درباره دیدار این تیم با پدیده ملک شاهی ایلام در رقابت‌های جام حذفی گفت:برای این دیدار همراه تیم نبودم و با 10 بازیکن مس در کرمان ماندیم تا تمرینات را پیگیری کنیم. تیم دوم به همراه دستیارانم برای این دیدار عازم ایلام شدند.

وی ادامه داد: از آنجایی که تیم ایلام هرگز در سطح بالا فوتبال بازی نکرد، شرایط این بازی مناسب نبود به همین دلیل با حواشی بسیاری مواجه شدیم اما تیم ما توانست با نتیجه 5 بر صفر پیروز میدان شود. مشکلات در این دیدار بود اما برد پر گل مس چالش های بازی را از بین برد.

دست نشان با اشاره به اینکه در رقابت‌های لیگ دسته یک در هفته ششم به مصاف شاهین شهرداری بوشهر می‌رویم، بیان کرد: این تیم بار دیگر به دسته یک آمد و از تجربه بازی در لیگ برتر برخوردار است. طرفداران بسیار خوبی دارد و در بوشهر بازی سختی خواهیم داشت. هوای گرم و شرجی بودن این شهر می‌تواند بازیکنان تیم ما را اذیت کند اما همه تلاش خود را به کار می‌بریم تا مقابل شاهین شهرداری بوشهر به گل برسیم.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان، گفت: از الان خیلی زود هست درباره صعود به لیگ برتر صحبت کنیم زیرا هفته به هفته تیم‌ها به آمادگی می‌رسند و رقابت‌ها هم سخت تر می‌شود اما مس کرمان جز مدعیان صعود به رقابت‌های لیگ برتر است و تلاش می‌کنیم تا جایگاهمان در جدول به صدر برسد.


سه‌شنبه 27 شهریور ماه 1397 ساعت 00:34
تولد نارد غبیشاوی و امیرحسین امیر طاهری مبارک
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته