شماره‌ی خبر : ‌79241 | تعداد بازدید : 141
یکشنبه 16 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 11:36

سرمربی مس نوین: حرکت و هدف خود را برای نیم فصل دوم ترسیم کردیم

سرمربی تیم فوتبال مس نوین کرمان از ترسیم حرکت و هدف گذاری این تیم برای نیم فصل دوم رقابت های لیگ سه کشور خبر داد.

سرمربی مس نوین: حرکت و هدف خود را برای نیم فصل دوم ترسیم کردیم

سرمربی تیم فوتبال مس نوین کرمان از ترسیم حرکت و هدف گذاری این تیم برای نیم فصل دوم رقابت های لیگ سه کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ حمید حسین خانی در پایان بازی های دور رفت تیم مس نوین در گروه سوم رقابت های لیگ سه گفت: پیش از هرچیز جا دارد که یکبار دیگر از تلاش کادر فنی سابق تیم تقدیر و تشکر کنم که بهرشکل جایگاه خوب تیم در پایان نیم فصل حاصل زحمات این عزیزان بود.

وی افزود: تیم ما در حالی با توجه به تفاضل گل کمتر در رده سوم جدول قرار دارد که دو تیم از این گروه به لیگ دو صعود می کنند و از همین رو هدف گذاری و حرکت خود را برای دور برگشت بازی ها به خوبی ترسیم کرده است تا به نتایج لازم دست پیدا کند.

سرمربی مس نوین که در بازی این هفته موفق شد تام یاسوج را در کرمان با دو گل شکست دهد گفت: در سه بازی گذشته که من هدایت تیم را برعهده گرفتیم خوشبختانه دو برد کسب کردیم و در رابطه با شکست تیم ما در کوار شیراز نیز بحث داوری کاملا اثرگذار بود به نحوی که گل سالم ما آفساید اعلام شد اما یک پنالتی بی مورد نیز برعلیه تیم ما گرفته شد تا در این بازی شکست بخوریم.

حسینخانی ادامه داد: بهرشکل می دانیم که این موضوعات در لیگ سه هست و با توجه به اینکه رقبای ما برخلاف تیم ما عمدتا از تیم های خارج مرکز استان خود هستند، فشار زیادی در بازی های خانگی خود برای کسب پیروزی ایجاد می کنند که باید قدرت غلبه بر همه موارد را داشته باشیم. خوشبختانه با جو خوبی که در باشگاه مس کرمان نیز وحود دارد و حمایت هایی که مدیریت محترم باشگاه از جمله آقای کافی و آقای سیف الدینی از تیم ترتیب می دهند، زمینه برای تقویت تیم نیز فراهم خواهد شد و در دور برگشت بازی ها با رفع نقاط ضعف، پرقدرت تر در راه گرفتن نتیجه حرکت می کنیم.

وی در پایان با بیان اینکه 85 درصد تیم مس نوین را بازیکنان بومی و آکادمی باشگاه تشکیل می دهند گفت: شک نکنید که اگر بازیکنی از استان بتواند مشکلات تیم را پوشش دهد بازهم از آن ها استفاده خواهیم کرد تا روند تیم چه در کسب نتیجه و چه در پرورش بازیکنان به خوبی در هر دو جبهه ادامه داشته باشد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران باشگاه مس به یازده بازیکن این فصل با بیشترین دقایق بازی