شماره‌ی خبر : ‌1975 | تعداد بازدید : 544
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 13:24

15 مرداد؛ آغاز لیگ دسته اول

لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قطعاً از هفته دوم مردادماه آغاز خواهد شد. به احتمال بسیار زیاد، 15 مرداد نخستین بازی لیگ دسته اول برگزار می‌شود،‌ اما شاید یک یا دو روز جابه‌جایی داشته باشیم.

15 مرداد؛ آغاز لیگ دسته اول

زمان آغاز فصل جدید رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مشخص شد و برنامه‌های بازی این تیم به زودی اعلام خواهد شد.

با اعلام مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ، زمان شروع مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور مشخص شد.

فریبرز محمودزاده درباره زمان آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به تسنیم گفت: لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور قطعاً از هفته دوم مردادماه آغاز خواهد شد. به احتمال بسیار زیاد، 15 مرداد نخستین بازی لیگ دسته اول برگزار می‌شود،‌ اما شاید یک یا دو روز جابه‌جایی داشته باشیم. البته بعید است این‌طور باشد و به احتمال خیلی قوی، لیگ دسته یک از 15 مرداد آغاز می‌شود.

مسئول کمیته نقل‌وانتقالات سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که آیا تعداد تیم‌های سقوط‌کننده و صعودکننده به این مسابقات مشخص شده است یا خیر، گفت: قبل از شروع هر فصل، مصوبه‌ای جداگانه برای آن تصویب می‌شود. این کار توسط هیئت رئیسه سازمان لیگ انجام می‌شود، اما این جلسات خروجی نداشته است. به‌زودی این موضوع هم مشخص خواهد شد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تیم باشگاه مس در فصل 96-97