شماره‌ی خبر : ‌79052 | تعداد بازدید : 180
سه‌شنبه 8 اسفند ماه 1402 ساعت 17:39

سایپا تهران 0-0 مس کرمان/ مشت مس در زمین سخت سایپا پرماند

تیم فوتبال مس کرمان در حالی برابر سایپا و در زمین این تیم با تساوی بدون گل به یک امتیاز رسید که موقعیت های گل خوبی برای رسیدن به پیروزی از دست داد و در شرایطی این یک امتیاز را کسب کرد که سایپا در هفته های اخیر در زمین خودنتایج بسیار خوبی کسب کرده بود

سایپا تهران 0-0 مس کرمان/ مشت مس در زمین سخت سایپا پرماند

تیم فوتبال مس کرمان در حالی برابر سایپا و در زمین این تیم با تساوی بدون گل به یک امتیاز رسید که موقعیت های گل خوبی برای رسیدن به پیروزی از دست داد و در شرایطی این یک امتیاز را کسب کرد که سایپا در هفته های اخیر در زمین خود نتایج بسیار خوبی کسب کرده بود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ یک تیم های مس کرمان و سایپا در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف هم رفتند که تیم مس با ترکیب امین رضایی، علی مغنمیان، ابولفضل علایی، مصطفی شیخ، سپهر روزی طلب، پوریا غلامی، امیر حسین بهزادی، خشایار زبرجد، میلاد خدایی، ابولفضل عکاشه و علی وزیری پناه به میدان رفت.

تیم مس کرمان بازی را نسبت به میزبان بهتر آغاز کرد  و تا دقیقه 15 دو موقعیت خوب گلزنی برای خود ساخته و پرداخته کرد و در ادامه تیم سایپا که برای رسیدن به بالای جدول نیاز حیاتی به سه امتیاز این بازی داشت، حملاتی را برروی دروازه مس ترتیب داد که ثمری برای دو تیم نداشتند.

در حالی که سردی بیش از حد هوا برروی بازی دو تیم اثرگذار شده بود، دو تیم نیمه دوم را هم پرتلاش آغاز کردند و تیم مس کرمان در 20 دقیقه ابتدایی نیمه دوم دو موقعیت عالی گلزنی خلق کرد.

تیم مس دو موقعیت تک به تک فوق العاده برای گلزنی در این بازی خلق کرد اما در استفاده نهایی از هر دو ضربه ناکام بود تا دروازه سایپا بسته بماند.

در 15 دقیقه پایانی مسابقه تیم سایپا که در 5 بازی قبلی خود 4 پیروزی را کسب کرده بود و در این مسابقه چشم به هر سه امتیاز خانگی خود داشت، فشار زیادی روی دروازه تیم مس وارد کرد و در مقابل تیم مس هم برروی ضد حملات بازهم شانس گلزنی را برای خود محفوظ نگه داشت که در نهایت بازهم دروازه های دو تیم بسته ماند.

در نیمه دوم این بازی علی تهامی، صالح محمدی و یاسر فیضی در دقایق مختلف برای مس کرمان به زمین آمدند.

در حالی که مس کرمان در پنجمین بازی متوالی خود در لیگ یک و در صدردصد بازی های دور برگشت رکورد حفظ دروازه خود را در این مسابقه هم تداوم بخشید یک امتیاز به اندوخته های خود در جدول اضافه کرد و با 29 امتیاز در رده هفتم جدول قرار گرفت.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی استقلال ملاثانی و مس