شماره‌ی خبر : ‌768 | تعداد بازدید : 1423
سه‌شنبه 28 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 20:18

میثاقیان: بازیکنانم را قسم دادم که با شرافت بازی کنند

قبل از بازی بچه‌ها را به جان عزیزانشان و قرآن قسم دادم که با شرافت در این بازی به میدان بروند و با وجود اینکه طبیعی بود که ان‌ها کم انگیزه وارد زمین شوند اما به گونه‌ای بازی نکنند که خدای نکرده شبهه‌ای برای تیم مس به وجود بیاید.

میثاقیان: بازیکنانم را قسم دادم که با شرافت بازی کنند

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پایان بازی تیم‌های مس کرمان و پاس همدان از سقوط این تیم به شدت ابراز ناراحتی کرد.

اکبر میثاقیان در رابطه با این بازی گفت: هرچند این دیدار برای ما کاملا تشریفاتی بود اما استرس من برای این بازی بیشتر از تمام بازی‌های قبلی بود چراکه در این بازی پای شرافت در میان بود و ما می‌بایست برای تیم‌های دیگر در این بازی به میدان می‌رفتیم.

وی افزود: قبل از بازی بچه‌ها را به جان عزیزانشان و قرآن قسم دادم که با شرافت در این بازی به میدان بروند و با وجود اینکه طبیعی بود که ان‌ها کم انگیزه وارد زمین شوند اما به گونه‌ای بازی نکنند که خدای نکرده شبهه‌ای برای تیم مس به وجود بیاید.

وی در رابطه با نتیجه‌ی بازی گفت: با گل بدی که در همان دقیقه‌ی یک خوردیم بچه‌ها شوکه شدند و بر همین اساس بود که گل دوم را هم دریافت کردند اما آنقدر کنار زمین فریاد کشیدیم تا بچه‌ها کمی به خودشان امدند و اجازه ندادند که یک اتفاق بد برای ما در این بازی رخ دهد.

میثاقیان با بیان اینکه در نیمه‌ی دوم برای زدن گل تیم را به زمین فرستاد گفت: بهرشکل بدشانس هم بودیم که چند توپ به تیر زدیم ولی حریف توپ‌هایش وارد دروازه‌ی ما شد با این حال با گلی که در این بازی به ثمر رساندیم نشان دادیم که اصلا به جهت کم‌کاری به زمین نرفته بودیم و خوشبختانه اتهامی به تیم ما وارد نمی‌شود.

سرمربی مس با بیان اینکه از سوقط پاس عمیقا ناراحت است گفت: بهرشکل اگر این تیم به ما گل‌های زیادی می‌زد در لیگ ماندگار بود اما ما نمی‌بایست اجازه این اتفاق را بدهیم. پاس از تیم‌های ریشه‌دار کشور است و از حضورش در لیگ دو واقعا متاثر و ناراحتم و امیدوارم این تیم در سال‌های آتی هرچه سریعتر به جایگاه اصلی خود بازگردد.


چهارشنبه 29 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 09:19
شرافت جای چاره جویی را نمی گیرد،نمی شود که بازیکنان را فقط با شرافتشان به زمین فرستاد،چه تدابیری برای بازی مقابل پاس همدان اندیشیده بودید و در این تدابیر چه کسانی کم کاری کردند که نتوانستید نتیجه بگیرید،اگردنبال علت های باخت باشید ممکن است نتیجه بگیرید ولی وقتی دنبال شرافت در بازی باشید و هیچ تدبیری برای بازی نداشته باشید چیزی بجز شکست نصیبتان نخواهد شد. شما از همان اول نگاهتان به موقعیت پاس در جدول بود و درحقیقت خودتان را برای دلسوزی و واگذار کردن نتیجه به پاس آماده کرده بودید دیگر جایی برای کسب شرافت باقی نمی ماند.تیمی که انگیزه ای برای بازی ندارد انگیزه ای هم برای حفظ شرافتش نخواهد داشت.بدون هیچ انگیزه ای بدون هیچ تدبیری فقط برای نشان دادن شرافت، این شرافت هیچ معنایی ندارد.تیمی که انگیزه ای برای بازی ندارد انگیزه ای هم برای حفظ شرافتش نخواهد داشت.نه برای بازیکنانش و نه برای کادر فنی و مربیانش.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند