شماره‌ی خبر : ‌728 | تعداد بازدید : 1858
سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 11:58

میثاقیان: به احترام هواداران واقعی بابل نود دقیقه از روی نیمکت بلند نشدم

به احترام همین هواداران در رابطه با اتفاقات این بازی سکوت می‌کنم و فقط یادآوری می‌کنم هیچ مربی حاضر نیست تیمی که خود بسته است و در رده‌ی دوم قرار دارد از دست بدهد و به تیم دیگری برود و قطعا اجازه‌ی کار به من در این تیم داده نشده است.

میثاقیان: به احترام هواداران واقعی بابل نود دقیقه از روی نیمکت بلند نشدم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پایان بازی تیمش برابر خونه به خونه بابل در رابطه با اتفاقات این بازی توضیحاتی ارایه کرد.

اکبر میثاقیان گفت: بنده به احترام هواداران واقعی تیم خونه به خونه بابل برای اولین بار در طول 30 عمر فوتبالی خود، از روی نیمکت بلند نشدم چراکه از ته دل این هواداران را دوست دارم و نمی‌خواستم خدای نکرده اتفاقاتی رخ دهد که موجب ناراحتی آن‌ها شود.

وی افزود: به احترام همین هواداران در رابطه با اتفاقات این بازی سکوت می‌کنم و فقط یادآوری می‌کنم هیچ مربی حاضر نیست تیمی که خود بسته است و در رده‌ی دوم قرار دارد از دست بدهد و به تیم دیگری برود و قطعا اجازه‌ی کار به من در این تیم داده نشده است.

اما آرتا منهاجی دستیار میثاقیان در رابطه با این بازی می‌گوید: بچه‌های ما واقعا در این بازی با شرف بازی کردند و در این استادیوم با این جو وحشتناک دو بار بازی باخته را برگشت دادن کار هر تیمی نیست و این نشان می‌دهد که تیم ما تیم بزرگ و لایقی بوده است.

وی افزود: ما تا لحظه‌ای کا شانس صعود داشته باشیم برای آن می‌جنگیم. خوشبختانه یک امتیاز این بازی از نظر روحی و روانی تیم ما را با تحول مثبتی روبرو می‌کند و با کسب شش امتیاز دو بازی بعد به انتظار اتفاقات خوب برای تیم خود هستیم که بتوانیم با لطف خدا و دعای هواداران مس در جمع تیم‌های صعود کننده باشیم.

مربی مس قضاوت فغانی را شجاعانه و خوب دانست و گفت: داوری در این جو بسیار سخت و مشکل است ولی داور باتجربه‌ی بازی خیلی خوب از عهده‌ی این کار برآمد.


سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 12:31
اگر مس تو تموم مسابقاتش اینجوری بازی می کرد الان صدر جدول بود
سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 13:17
رمز موفقیت مس جنگنده بازی کردن است رو به جلو همیشه مس کرمان برنده میشه اگه به هر دلیلی این آیتم را از دست بدهد چیزی برای موفق شدنش نمی ماند.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 14:47
فقط یه سوال دارم با این همه مصدوم و محروم لازمه نیمکت نشین بودن دقیقی در نیمه اول چی بود قطعا اگه از ابتدا در بازی بود شاید الان مس پیروز این مسابقه بود
سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 14:48
فقط یه سوال دارم با این همه مصدوم و محروم لازمه نیمکت نشین بودن دقیقی در نیمه اول چی بود قطعا اگه از ابتدا در بازی بود شاید الان مس پیروز این مسابقه بود
سه‌شنبه 14 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 15:05
باسلام من به عنوان یک شهروند مازندرانی به نوبه خودم بابت بی احترامی بعضی از تماشاگرنماها عذر میخواهم از باشگاه مس کرمان واکبرآقا امیدوارم روزی برسد دوباره اکبرآقا سرمربی خونه به خونه بابل شود
چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 06:58
بابگوویچ هم بدترازاین نتیجه نمیگرفتیم ای کاش همونه حفظ کرده بودین
چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 10:23
حسین خانی همین طور با اخلاق بمون تو موفق می شوی ما بهت ایمان داریم رو به جلو فقط بجنگ نترس برو تو می تونی فقط جلو
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 08:51
خیلی هم لازم نیست به طرفداران قبلی احترام گذاشت مربیگری حرفه ای هم اجازه نمیده که جو حاکم بر ورزشگاه روی عملکرد مربی تأثیر بذاره اگر بلند میشدین لااقل یک جواب به آشوبگران داده بودین اگر چه همین که بالای سر تیم بودین برای یک مربی حرفه ای کافیه و بلند شدنتون با نشتن و تیم رو هدایت کردن می تونه یکی باشه ولی جوابشون رو با بلند شدنتون میدادین بهتر بود.به هر حال امیدواریم تمام عوامل تیم خونه به خونه جواب بی حرمتیهایی که به شما کردن رو ببینن و تماشاچیانی که سعی کردند با فحاشی تیمشون رو به پیروزی برسونن نیز با جواب سخت فدراسیون جلوشون گرفته بشه نه این که فدراسیون فوتبال خدایی نکرده از حیثیت و آبروی شما و مردم کرمان به خاطر جمعی از اراذل و اوباش چشم پوشی کنه و خودشون هم به جمع طرفداران فحاشان بپیوندند. هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند