شماره‌ی خبر : ‌514 | تعداد بازدید : 3260
پنج‌شنبه 29 بهمن ماه 1394 ساعت 14:52

هدف در اینجا یکی است/پهن کردن فرش قرمز برای استقبال از شادی

کادر مدیریتی باشگاه مس کرمان تمام تلاش خود را برای بازگشت روند نتایج تیم به سطح مطلوب به کار بسته است و در جلساتی که گاها تا نیمه شب هم به طول می‌کشد به دنبال رخ دادن این اتفاق است.

هدف در اینجا یکی است/پهن کردن فرش قرمز برای استقبال از شادی

کادر مدیریتی باشگاه مس کرمان تمام تلاش خود را برای بازگشت روند نتایج تیم به سطح مطلوب به کار بسته است و در جلساتی که گاها تا نیمه شب هم به طول می‌کشد به دنبال رخ دادن این اتفاق است.

در کنار آقای حمید موسوی مدیر عامل باشگاه مس کرمان، آقای مرتضی دلاوری رئیس هیات مدیره‌ی باشگاه مس کرمان نیز با کادر فنی تیم جلساتی را ترتیب دادند تا راهکارهای مناسب برای کسب نتایج مطلوب در بازی‌های آینده تیم را پیدا کنند.

بازیکنان تیم فوتبال مس کرمان نیز که خود بیشتر از هرکسی طالب بازگشت شادی به اردوی تیم خود با کسب پیروزی و رسیدن به نقطه‌ی آرامش در جدول بازی‌ها هستند، روحیه‌ی خود را در بالاترین سطح حفظ کرده‌اند و آماده‌ی بازی با تیم پارسه هستند تا با ارایه یک بازی منطقی و پرانگیزه به اهداف خود دست پیدا کنند. آن‌ها تمرین امروز خود را در ورزشگاه باهنر ترتیب دادند. پس از تمرین امروز تیم، بازیکنان مس که بخشی از مطالبات مالی خود را هم از باشگاه دریافت کرده‌اند، با روحیه خوب، آبگوشت این هفته را میهمان علی مرزبان و احمد زنده روح بودند و بازدن آن بر تن! از هر حیث آماده‌ی نبرد روز شنبه شدند.

در پایان تمرین امروز آقای موسوی مدیر عامل باشگاه مس در جمع بازیکنان تیم به ایراد سخنرانی پرداخت و بر اهمیت کار بازیکنان تیم فوتبال مس در بازی روز شنبه تاکید کرد و بار دیگر حمایت باشگاه مس را از سرمربی تیم فوتبال مس اعلام کرد.

آقای مراد حاج‌جعفری از اعضای هیات مدیره‌ی باشگاه مس و رئیس هیات فوتبال کرمان نیز امروز به جمع بازیکنان مس آمد و با صحبت‌های خود از توان بالای این تیم و اینکه بازیکنان مس می‌توانند به هدف خود دست یابند تاکید کرد و به همه‌ی بازیکنان مس این دلگرمی را داد که با انسجام و اتحاد هدف برای آن‌ها در دسترس خواهد بود. همچنین قرار است وینگو بگوویچ سرمربی تیم مس کرمان در برنامه‌ی امشب عصر ورزش از شبکه‌ی کرمان حضور پیدا کند و در این برنامه که از ساعت 22و15 دقیقه به طور زنده پخش خواهد شد به صحبت بپردازد.

 


پنج‌شنبه 29 بهمن ماه 1394 ساعت 15:14
هر هفته از باخت دلگیر شدیم ولی باز امید داریم و خوشبختانه جای جبران هست به امید اینکه دیگه امتیاز مفت از دست ندیم
جمعه 30 بهمن ماه 1394 ساعت 19:36
بازی با پارسه رو دیگه باید حتما ببریم وگرنه بد جوری عقب می افتیم
جمعه 30 بهمن ماه 1394 ساعت 21:00
سلام حسن امیری بازیکن تیم مس کرمان هست چرا اسمش تو لیست بازیکنان نیست عایااااااا؟؟؟؟؟
جمعه 30 بهمن ماه 1394 ساعت 21:26
سلام به همه ی هواداران عزیز من میگم بازی پارسه باید4بر2یا6صفر ببریم اگه صبح نتیجه نگرفتیم من دیگه بیخیال لیگ برترمیشم
شنبه 1 اسفند ماه 1394 ساعت 07:32
ایشالا امروز با یه برد خوب و دلچسب ناکامیها رو فراموش میکنیم و پیش میریم به سوی صعود به لیگ برتر هوادار تیمت رو تنها نگذار
محمد حسین
0
4
شنبه 1 اسفند ماه 1394 ساعت 09:45
سلام بازیکنان عزیز مس و کادرمحترم باشگاه خوبه به این نکته توجه کنند که حقوق اونا از عرق جبین کارگرای تونلهای معادن مسه ضمن تشکر از زحماتشون می خواهیم که تلاششون رو مضاعف کنند(ممنون به امید راهیابی صنعت مس کرمان به لیگ برتر)
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در بازی با شهرراز