شماره‌ی خبر : ‌23300 | تعداد بازدید : 946
جمعه 27 مهر ماه 1397 ساعت 14:02

مس در حذفی میزبان سپاهان شد/دکتر قرایی: از بازی با بزرگان استقبال می‌کنیم

طبق قرعه کشی جام حذفی تیم مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی با تیم سپاهان بازی خواهد کرد و میزبانی این بازی نیز طبق قرعه کشی به مس کرمان رسید.

مس در حذفی میزبان سپاهان شد/دکتر قرایی: از بازی با بزرگان استقبال می‌کنیم

قرعه‌کشی رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور در مرحله‌ی یک چهارم نهایی با حضور تیم مس کرمان برگزار شد.

این قرعه کشی با حضور دکتر قرایی سرپرست باشگاه مس به عنوان نماینده این باشگاه و با حضور چهره‌هایی مثل خداداد عزیزی، سعید فتاحی و امیر حسین روشنک مسئول برگزاری جام حذفی ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد.

طبق قرعه کشی جام حذفی تیم مس کرمان در مرحله یک چهارم نهایی با تیم سپاهان بازی خواهد کرد و میزبانی این بازی نیز  طبق قرعه کشی به مس کرمان رسید.

بنابراین در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مس میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود که احتمالا این بازی در یکی از روزهای دهم و یا یازدهم آبان ماه برگزار خواهد شد.

سرپرست باشگاه مس کرمان که برای انجام قرعه کشی رقابت‌های جام حذفی به مشهد سفر کرده بود پیش از انجام این قرعه‌کشی با بیان اینکه تیم مس از قرعه‌‌ بازی‌های سخت استقبال می‌کند گفت: هرچند هدف اصلی ما رقابت‌های لیگ یک است و موفقیت در این مسابقات هدف اول ماست اما هیچ ترسی از رویارویی با تیم‌های لیگ برتری در جام حذفی نداریم و در این مسابقات حضور دوباره در جمع بزرگان فوتبال ایران را تمرین می‌کنیم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با صعود تیم فوتبال مس کرمان در پایان فصل