شماره‌ی خبر : ‌79223 | تعداد بازدید : 181
سه‌شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 13:53

پیام تبریک و تشکر مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان بابت قهرمانی تیم هندبال در لیگ برتر کشور

در پی قطعی شدن قهرمانی تیم هندبال مس کرمان در رقابت های لیگ برتر این فصل کشور، مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان پیام تبریک و تشکری را برای مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ارسال کرد.

پیام تبریک و تشکر مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان بابت قهرمانی تیم هندبال در لیگ برتر کشور

در پی قطعی شدن قهرمانی تیم هندبال مس کرمان در رقابت های لیگ برتر این فصل کشور، مدیرعامل باشگاه صنعت مس کرمان در پیامی ضمن تبریک این قهرمانی، از حمایت های مجموعه شرکت ملی صنایع مس ایران  به ویژه مقام عالی مدیریت این شرکت ، مردم شریف دیار کریمان، مدیران ارشد استان کرمان ، اعضای محترم هیات مدیره و کارکنان خدوم باشگاه ، هواداران پرشور و اصحاب رسانه و کلیه عزیزانی که در کسب این قهرمانی تلاش کردند تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این پیام آمده است:
جناب آقای مدرسی خیابانی
مدیرعامل محترم شرکت ملی صنایع مس ایران

مفتخریم اعلام نمائیم که قهرمانی تیم هندبال مس کرمان در رقابت های لیگ برتر برگ زرینی در تاریخ ورزش استان و شرکت ملی صنایع مس ایران برجای گذاشت و موجب شادی دل مردم غیور و ورزش دوست دیار کریمان و هواداران متعصب باشگاه مس کرمان گردید که بی شک این قهرمانی بدون حمایت های جنابعالی و مدیران مجموعه شرکت صنایع مس هرگز محقق نمی گشت. از همین رو بابت حمایت های بی دریغ شما در راه کسب این افتخار کمال تشکر را دارا می باشیم.

در سال سختی که باشگاه مس کرمان پشت سر گذاشت، این قهرمانی شیرین و فرخنده که با ثبت یک رکورد تاریخی در ورزش کشور و کسب 19 پیروزی متوالی از 19 مسابقه که موجب قهرمانی زودهنگام این تیم سه هفته پیش از اتمام مسابقات گردید، نوید بخش روزهایی شاد و غرورانگیز در مسیر پیش رو می باشد که با عنایات و توجه حضرتعالی و کمیته ورزش شرکت ملی صنایع مس ایران، زمینه برای تداوم این افتخارآفرینی ها برای این باشگاه بیش از پیش در جهت شکل گیری ساختار حرفه ای فراهم می گردد که این مهم زمینه ساز نشاط عمومی در میان مردم و هواداران عزیزمان خواهد شد.

به نشانه سپاس از مدیریت شرکت ملی صنایع مس، مردم شریف دیار کریمان، مدیران ارشد استان کرمان ، اعضای محترم هیات مدیره و کارکنان خدوم باشگاه ، هواداران پرشور و اصحاب رسانه و کلیه عزیزانی که در کسب این قهرمانی تلاش کردند این قهرمانی را که با تلاش غیورانه اعضای تیم کسب شد تقدیم حضور شما عزیزان می کنیم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران باشگاه مس به یازده بازیکن این فصل با بیشترین دقایق بازی