شماره‌ی خبر : ‌2059 | تعداد بازدید : 2857
چهارشنبه 18 مرداد ماه 1396 ساعت 09:31

با شکایت باشگاه مس کرمان بایرامی از همراهی تیم ماشین‌سازی محروم شد

بایرامی بازیکنی بود که در فصل نقل و انتقالات به طور رسمی با تیم مس کرمان قرارداد امضا کرد اما در جریان اردوی تیم در شهر بروجرد، در اقدامی غیرحرفه‌ای بدون مطلع کردن باشگاه و مذاکره برای فسخ قرارداد خود، اردوی تیم را ترک کرد.

با شکایت باشگاه مس کرمان  بایرامی از همراهی تیم ماشین‌سازی محروم شد

در جریانات برگزاری مسابقات هفته‌ی اول لیگ دسته یک کشور، خبر محرومیت مهرداد بایرامی از همراهی تیم ماشین‌سازی تبریز موضوعی بود که حواس هواداران تیم مس کرمان را به خود معطوف کرده بود.

بایرامی بازیکنی بود که در فصل نقل و انتقالات به طور رسمی با تیم مس کرمان قرارداد امضا کرد اما در جریان اردوی تیم در شهر بروجرد، در اقدامی غیرحرفه‌ای بدون مطلع کردن باشگاه و مذاکره برای فسخ قرارداد خود، اردوی تیم را ترک کرد.

این بازیکن در اقدامی غیراخلاقی چند روز بعد با تیم ماشین‌سازی تبریز به تمرین پرداخت و با این تیم قرارداد امضا کرد که این اتفاق موجب ناراحتی باشگاه مس کرمان و هواداران آن شده بود.

در حالی که انتظار می‌رفت این بازیکن که سابقه‌ی بازی در لیگ برتر را دارد و همچنین باشگاه ماشین‌سازی تبریز به عنوان یکی از باشگاه‌های قدیمی کشور، بر قوانین نقل و انتقالات اشراف بیشتری داشته باشند، غیر قانونی بودن قرارداد این بازیکن با باشگاه تبریزی موضوعی روشن بود که متاسفانه انجام گرفت.

با شکایت باشگاه مس کرمان از این بازیکن، مهرداد بایرامی با حکم نهادهای انضباطی فدراسیون فوتبال از همراهی تیم خود محروم شد و کارت بازی او صادر نگردید.

تیم ماشین‌سازی تبریز که در هفته‌ی اول رقابت‌های دسته یک برابر نفت مسجد سلیمان با سه گل شکست خورد، با یکی دیگر از بازیکنان که در تیم داماش گیلان تمرین می‌کرد نیز رفتاری مشابه را انجام داده بود.

بهرشکل باشگاه مس کرمان پیگیر امور حقوقی مربوط به این بازیکن می‌باشد تا بی‌اخلاقی وی و باشگاه تبریزی موجب ناراحتی بیشتر هواداران مس کرمان نگردد.


چهارشنبه 18 مرداد ماه 1396 ساعت 19:26
به هیچ عنوان مس نباید کوتاه بیاد تا دیگه هیچ بازیکنی به خودش اجازه نده با باشگاه بزرگ مس از این کارا بکنه فرق بین باشگاه های بزرگ با کوچک همین جاها مشخص میشه... مس باید نشون بده که باشگاه کوچکی نیست . اگه مس الان کوتاه بیاد مطمئن باشید باز هم این اتفاق برای مس میوفته
پنج‌شنبه 19 مرداد ماه 1396 ساعت 01:09
حقشه بزار ید محرومش کنن حقشه یعنی عقل نداره که اومده توتیمی بزرگ مثل مس بزرگ کرمان بعد رفته ماشین سازی تبریز هم قرارداد بسته خداروشکر واسه مس بازی نکرد چون این بازیکن نه عقل داره نه شعور
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی سایپا و مس