شماره‌ی خبر : ‌1891 | تعداد بازدید : 2685
دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 09:48

بخشی‌زاده، پورشیخعلی و حسامی به لیست مس اضافه شدند

سه بازیکن جدید به لیست مس برای فصل آتی رقابت‌های لیگ دسته اول کشور اضافه شدند و پیراهن مس را در این فصل بر تن خواهند کرد.

بخشی‌زاده، پورشیخعلی و حسامی به لیست مس اضافه شدند

سه بازیکن جدید به لیست مس برای فصل آتی رقابت‌های لیگ دسته اول کشور اضافه شدند و پیراهن مس را در این فصل بر تن خواهند کرد.

نعمت بخشی‌زاده مدافع سمت راست فصل قبل تیم فولاد یزد بازیکنی بود که روز گذشته قرارداد خود را رسما با تیم مس کرمان امضا کرد.

بخشی‌زاده که یکی از فوتبالیست‌های کرمانی است و محصول آکادمی باشگاه مس کرمان می‌باشد و در تیم‌های پایه‌ی این باشگاه سابقه‌ی بازی داشت، در لیگ برتر هم در چند مسابقه برای تیم مس بازیکرده بود.

بخشی‌زاده چند سالی فوتبال خود را در شهرهای دیگر دنبال کرد و فصل قبل با وجود سقوط تیم فولاد یزد، یکی از بهترین بازیکنان این تیم در سمت راست خط دفاعی بود که بازی زیبای او برابر سپیدرود در رشت نمونه‌ای از بازی‌های خوبش در فصل قبل بود.

این بازیکن کرمانی روز گذشته رسما به کرمان بازگشت تا خط دفاع مس با حضور او چهره‌ی روشن‌تری به خود بگیرد.

همچنین احسان پورشیخعلی دیگر بازیکنی بود که روز گذشته قرارداد خود را با تیم مس کرمان برای یک فصل دیگر تمدید کرد.

پورشیخعلی که در نیم فصل دوم لیگ گذشته یکی از خوب‌های تیم مس کرمان بود،یک فصل دیگر برای تیم خود در سمت راست زمین توپ خواهد زد.

همچنین سجاد حسامی هافبک و مهاجم گل‌زن تیم فوتبال مس ب نیز روز گذشته با توافق با مقامات باشگاه مس رسما به تیم بزرگسالان اضافه شد.

حسامی فصل قبل در مرحله‌ی دوم بازی‌های لیگ دسته سه کشور به تیم مس ب اضافه شد و با گل‌ها وپاس گل‌های حساس خود نقش بسیار تاثیرگذاری در صعود تیم مس ب به لیگ دسته دوم کشور ایفا کرد.

بدین‌تریتب تا امروز رضا حیدری، مجتبی‌محبوب‌مجاز، فرهاد سالاری، رضا ستاری، رامتین سلیمان‌زاده، نعمت بخشی‌زاده، احسان پورشیخعلی، سجاد حسامی رسما با تیم مس کرمان قرارداد امضا کرده‌اند ضمن اینکه کیانوش میرزایی نیز از فصل قبل با تیم مس قرارداد دارد.

کار مذاکرات با بازیکنان مد نظر تیم فوتبال مس ادامه دارد و طی ساعات آینده چند بازیکن دیگر نیز به لیست فصل آینده‌ی مس اضافه خواهند شد.


دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 11:30
تبریک به هر سه بازیکن بومی عزیز , ایشالا که با تلاش بتونن تو ترکیب اصلی جا بگیرن
دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 11:30
تبریک به هر سه بازیکن بومی عزیز , ایشالا که با تلاش بتونن تو ترکیب اصلی جا بگیرن
دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 11:54
سلام من شنیدم که میخواهید کمک مربی خارجی بذارید من به عنوان یک هوادار از شما خواهشمندم که کمک مربی ها هم بومی باشند یک سال اکیپ کرمانی بذاریم برای تیم شهرمان برای یک بار هم که شده واسه تیم محبوب شهرمان اکیپ کاملا کرمانی بگذاریم مطمئن باشید نتیجه خیلی خوبی میگیرید پس از شما خواهشمندم این کارا را انجام دهید واقعا زشت است تیمی که این همه قدمت داره در لیگ دسته یک باشه
:: پاسخ خوانندگان به این نظر ::
1) kermooni  1396/03/23 ساعت 10:42
احتمالا سن شما به قدری نیست که یادتون بیاد... یه بار شهرداری همین اکیپ کاملا بومی رو امتحان کرد و فنا شد... خواهش میکنم با احساساتی بازی این یه تیم نصفه و نیمه رو از بین نبرین.
دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 12:08
اقا دمتان گرم،عالیه خدایی ،همه چی داره عالی پیش میره
دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 12:09
سجاد فوق العاده بود سال پیش توی مس نوین یکی از پدیده هاست شک نکنید،اقای بخشی عزیز هم اومد که جای بعضیای پرادعا رو پر کنه،احسان هم خوبه
دوشنبه 22 خرداد ماه 1396 ساعت 12:12
باید به باشگاه تبریک گفت با وجود فشار بعضیا که دوست ندارن کرمانی ها موفق بشن اما با قدرت داره از محصولات اکادمی خودش استفاده میکنه و بعدشم اونا رو میفرسته تیم های بزرک، واقعا کدوم باشگاه در ایران این کارو میکنه؟؟؟ قابل توجه اقای فردوسی پور
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو