شماره‌ی خبر : ‌1820 | تعداد بازدید : 313
چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه 1396 ساعت 10:27

آغاز لیگ برتر هندبال از سوم شهریور

تیم هندبال مس کرمان فصل جدید رقابت‌های خود در لیگ برتر هندبال کشور را از روز سوم شهریور ماه آغاز خواهد کرد.

آغاز لیگ برتر هندبال از سوم شهریور

تیم هندبال مس کرمان فصل جدید رقابت‌های خود در لیگ برتر هندبال کشور را از روز سوم شهریور ماه آغاز خواهد کرد.

براساس مصوباتی که در نشست باشگاههای لیگ برتری و هیات های استانهای دارای نماینده در لیگ برتر با رییس فدراسیون هندبال صورت گرفت ، حضور تیم های لیگ برتری در مسابقات امسال با تعداد ده تیم قطعی شد با این توضیح که چنانچه تا زمان آغاز مسابقات،  باشگاهی تقاضای حضور در لیگ برتر را داشته باشد با نظر فدراسیون به جمع ده تیم اضافه شود.هدف از این کار توسعه و گسترش هندبال در همه نقاط کشور است ضمن اینکه باشگاه مورد نظر بایستی شرایط فنی و جانبی حضور در لیگ برتر را داشته باشد.

همچنین لیگ برتر امسال روزهای 5 شنبه و جمعه و ساعت برگزاری آن ساعت 16 خواهد بود.

در صورتی که پخش تلویزیونی وجود داشته باشد ساعت برگزاری مسابقه می تواند تا یکساعت دچار تغییر شود و این بستگی به اعلام قطعی پخش تلویزیونی دارد.

البته تیم ها بایستی در زمان قرعه کشی مسابقات روز دقیق میزبانی(5 شنبه یا جمعه)  و سالن محل برگزاری مسابقات خود را اعلام کنند.

سالن هایی که تیم های میزبان معرفی می کنند بایستی شرایط مناسب و لازم برگزاری یک مسابقه استاندارد را داشته باشند و تیم ها بایستی دو ماه مانده به شروع مسابقات لیگ ، سالن را به فدراسیون معرفی کنند و چنانچه مورد تایید فدراسیون واقع شد ، انجام مسابقات در آن سالن به تیم های مورد نظر اعلام  می شود.

حضور آمبولانس به همراه پزشک یا پزشکیار و نیروی انتظامی در سالن محل برگزاری مسابقات ضروری است و اگر به هر دلیل هرکدام از این موارد رعایت نشود ناظر مسابقه یا نماینده فدراسیون اجازه برگزاری مسابقه را به میزبان نخواهد داد.

هر تیم از 18 بازیکن بزرگسال و 6 بازیکن جوان و نوجوان (مجموعا 24 بازیکن) می تواند در مسابقات استفاده کند ضمن اینکه تعداد بازیکنان خارجی هر تیم تا سقف دو بازیکن تعیین شده است.

زمان آغاز و تعداد تیم های حاضر در لیگ برتر بانوان متعاقبا از سوی فدراسیون هندبال اعلام خواهد شد.

تیم هندبال مس کرمان در رقابت‌های فصل قبل لیگ برتر کشور عنوان هفتمی مسابقات را کسب کرده بود.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تیم باشگاه مس در فصل 96-97