شماره‌ی خبر : ‌12975 | تعداد بازدید : 697
دوشنبه 25 تیر ماه 1397 ساعت 12:36

حریفان و تقویم بازی‌ تیم‌های پایه باشگاه مس در فصل جدید رقابت‌ها

تقویم و حریفان تیم‌های پایه باشگاه مس در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدهای فوتبال کشور مشخص شد.

حریفان و تقویم بازی‌ تیم‌های پایه باشگاه مس در فصل جدید رقابت‌ها

تقویم و حریفان تیم‌های پایه باشگاه مس در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امیدهای فوتبال کشور مشخص شد.

هر چهار رده‌ی سنی باشگاه مس که در رقابت‌های لیگ برتر خود رقابت می‌کنند،حریفان وبرنامه زمانی رقابت‌های خود را دریافت کردند.

لیگ برتر امید

فولاد خوزستان- نفت آبادان- نفت اهواز-خونه به خونه بابل– تراکتور سازی تبریز- مس کرمان- ملوان بندر انزلی- ذوب آهن اصفهان - البدر بندرکنگ- پارس جنوبی جم – مس رفسنجان-نساجی مازندران (انضباطی)

لیگ یک امید

سپاهان دورود- نوین فولاد یزد-برق شیراز– پرسپولیس قائمشهر– آلومینیوم اراک -شهرداری نوشهر- گسترش فولاد تبریز- شهرداری اردبیل- شهرداری تبریز- گل گهرسیرجان- بعثت کرمانشاه – فجرشهید سپاسی شیراز- پرسپولیس شیراز- کاسپین قزوین-شهرداری ارومیه-عقاب تهران-شاهین شهرداری بوشهر-مقاومت بابل-ملی و حفاری اهواز- صبای قم-کارگر بنه گز-عقاب بجنورد-مقاومت ساری-نفت امیدیه- سپاهان اصفهان(انضباطی)

لیگ برتر جوانان

ذوب آهن اصفهان - مس کرمان - البدربندرکنگ– تراکتورسازی تبریز -شاهین شهرداری بوشهر -

فولاد خوزستان- سپاهان اصفهان نفت اهواز- گل گهرسیرجان- ستارگان گرگان- صبای قم- ملوان بندر انزلی

لیگ یک جوانان

آب منطقه ایی کرمانشاه- صبای قم – ملوان بند انزلی –دبیری تبریز- دخانیات گیلان- ایرانجوان خورموج- هلال احمر گراش- دانش فریدونکنار– پدیده ساری- شهید وفایی شیراز- نفت امیدیه- ایرانجوان بوشهر- استقلال اهواز- پتروشیمی بندر امام - فجرشهید سپاسی – ملی و حفاری اهواز- پدیده اصفهان- نفت آبادان- گهر زاگرس درود-گسترش فولاد تبریز-پارس جنوبی جم- بهمن دزفول-پارسه ساری- مس رفسنجان- نساجی مازندران- مقاومت تهران- نود ارومیه- شریف بتن ممسنی- استقلال سیلک کاشان- جندی شاپور دزفول(انضباطی)

لیگ قهرمانی نوجوانان

دانش فریدونکنار- پدیده مشهد- متین بابل- ملوان بندر انزلی- تراکتورسازی تبریز-سپاهان گیلان- مقاومت تهران- نفت آبادان- صبای قم- سپاهان اصفهان- ذوب آ هن اصفهان - البدر بندرکنگ – مس کرمان – فولاد خوزستان – حافظ شیرازفجر سپاسی شیراز – شاهین شهرداری بوشهر- گسترش فولاد تبریز- نفت اهواز- نساجی مازندران- امید گناوه-پیروزی ساری - نوین فولاد یزد- شهرداری سقز-کیمیا دشت آق قلا-گل گهر سیرجان- نوبند گستر میناب-ملوان نوین انزلی-وحدت بروجرد- طلایی پوشان خرم آباد- پیکان تهران-جاوید کرج- شهرداری ارومیه

لیگ قهرمانی نونهالان

پدیده سپاهان اصفهان- ذوب آ هن اصفهان – البدر بندرکنگ – مس کرمان –استقلال بوشهر– فولاد خوزستان- شهرداری رشت – ملوان بندر انزلی- متین بابل- پدیده ساری- ذوب آهن اردبیل –استیل البرز آق قلا – شهرداری اردبیل- پیشگامان مشهد- خلیج فارس شیراز- گسترش فولاد تبریز- نوین فولاد یزد- سرخپوشان ساری- حافظ شیراز- مهدیه تبریز- ایرانمهر باباخانی تهران-سپاهان گرگان-مس رفسنجان- پارس برازجان- کیا تهران - ذوب آهن نسل جوان مشهد--عقاب زاگرس کرمانشاه-شهداء قائمشهر-نود آمل-دریا نوردان بندر امام

تقویم مسابقات رده های سنی پایه کشور فصل 1398-1397

مسابقات زمان نقل و انتقالات و تحویل مدارک تاریخ قرعه کشی شروع مسابقات

لیگ برتر امید 30 تیر تا 20 مرداد 97  /23 مرداد 97 4 شهریور

لیگ برتر جوانان 30 تیر 97 تا 20 مرداد 97 /23 مرداد 97 5 شهریور
لیگ دسته اول امید 30 تیر تا 20 مرداد 97 5 شهریور 97 10 شهریور

لیگ دسته اول جوانان 30 تیر تا 20 مرداد 97 5 شهریور 97 11 شهریور

لیگ قهرمانی نوجوانان 20 تیر تا 10 شهریور 97 13 شهریور 97 18 شهریور

لیگ قهرمانی نونهالان 30 تیر تا 20 مرداد 97 4 شهریور 97 9 شهریور


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان در بازی با خونه به خونه