شماره‌ی خبر : ‌79177 | تعداد بازدید : 130
سه‌شنبه 28 فروردین ماه 1403 ساعت 00:22

مربی مس کرمان: شکست ناپذیری مس را با برد کامل می کنیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پیروزی دو بر صفر این تیم برابر شهرداری آستارا ابراز امیدواری کرد که شکست ناپذیری تیم مس با پیروزی های مثل برد امشب در هفته های آتی کامل شود.

مربی مس کرمان: شکست ناپذیری مس را با برد کامل می کنیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پیروزی دو بر صفر این تیم برابر شهرداری آستارا ابراز امیدواری کرد که شکست ناپذیری تیم مس با پیروزی های مثل برد امشب در هفته های آتی کامل شود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ آقای وحید فاضلی در پایان این بازی گفت: جا دارد در همین ابتدا یک خسته نباشید به بازیکنان تیم خود بگوئیم که در این مسابقه کاملا هدفمند و هوشیار بازی کردند و از اول بازی می دانستند به دنبال چه چیزی هستند و به بهترین شکل برنامه ها را در زمین پیاده کردند.

وی افزود: درصدد بودیم در همان 15 دقیقه ابتدایی بازی با زدن گل کار را در دست بگیریم که خوشبختانه به این هدف مهم با شوت عکاشه دست پیدا کردیم و در ادامه بازی نیز گل دوم را به ثمر رساندیم و علاوه بر این ها خلق موقعیت بسیار خوبی در این بازی داشتیم که نشان می داد در کنار برنامه های دفاعی، ساختار تهاجمی تیم نیز به خوبی کار خود را انجام می دهد.

مربی مس کرمان با بیان اینکه در این بازی برای اولین بار تمامی نفرات تیم بدون مصدومیت و محرومیت در اختیار کادر فنی بودند گفت: بهرشکل وضعیت قوانین نقل و انتقالاتی اجازه نداد که ما لیست بزرگسالان خود را کامل کنیم و همین کمبود نفرات سبب شد که در زمان مصدومیت و محرومیت دست تیم بسته بماند اما خوشحالیم که نفرات جوان تیم مثل بهزادی به شکلی عالی در ترکیب تیم جا افتادند. همچنین غیبت چند هفته ای بازیکنی مثل وزیری پناه به دلیل مصدومیت بهرشکل می تواند برنامه های هجومی هر تیمی را تحت تاثیر قرار دهد اما امیدواریم که در بازی های پیش رو بازهم ترکیب کامل نفرات را در اختیار داشته باشیم.

فاضلی با تشکر از حمایت هواداران در این بازی گفت: هواداران خونگرم و وفادار تیم مس کرمان در طول این هفته مایه دلگرمی و روحیه ما بودند و خوشحالیم که در این بازی توانستیم لطف آن ها را با کسب سه امتیاز جبران کنیم.

وی با بیان اینکه مس در 21 هفته اخیر تنها سه شکست را پذیرفته و از این حیث عملکردی عالی در لیگ یک برجای گذاشته است افزود: این شکست ناپذیری را در هفته های پیش رو باید مثل برد امروز و یا برد خانگی بازی قبل کامل کنیم تا به هدف خود در کسب بهترین رتبه در این فصل دست پیدا کنیم.

مربی مس کرمان از داور بازی تشکر کرد و افزود: قضاوت خوبی شاهد بودیم و فقط برروی یک صحنه معتقدیم که داور باید برای ما پنالتی اعلام می کرد که بهرشکل باید صحنه را مجددا مورد بررسی قرار بدهیم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو