شماره‌ی خبر : ‌78221 | تعداد بازدید : 409
شنبه 23 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 18:43

مربی مس کرمان : تا ثانیه آخر می جنگیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان بر تلاش این تیم برای بقا تا لحظه آخر مسابقات لیگ برتر تاکید کرد و گفت بازیکنان مس کرمان برای این موضوع تا آخرین ثانیه می جنگند.

مربی مس کرمان : تا ثانیه آخر می جنگیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان بر تلاش این تیم برای بقا تا لحظه آخر مسابقات لیگ برتر تاکید کرد و گفت بازیکنان مس کرمان برای این موضوع تا آخرین ثانیه می جنگند.

آرتا منهاجی، مربی مس کرمان، در پایان بازی با ملوان گفت: "بازی برای ما نفسگیر و سنگین بود چرا که در شرایط سختی هستیم. واقعاً درود به شرف این تیم انزلی و هوادارانش. ریشه و قدمتی که این تیم دارد اینجاها بیشتر خودش را نشان می‌دهد. جو استادیوم استثنایی بود. واقعاً از نظر تشویق تیمشان شرایط رقابتی کاملا اخلاق‌مدارانه‌ای بود. البته همیشه تنش‌هایی در بازی ها وجود دارد اما این که تماشاگر اینطوری 90 دقیقه و یا حتی بیشتر پشت تیمش است واقعا لذت بخش است."

منهاجی در ادامه گفت: "فضای بسیار سختی در بازی برای ما حاکم بود. لحظات نفس‌گیری را پشت سر می‌گذاریم. قبل بازی یک شرایط خاصی برای ما پیش آمد که به آن اشاره نکردیم. ما خیلی دست پری هم نداریم اما چهار، پنج بازیکنمان هم نبودند. دست آقای حسین‌خانی بسته بود. بابت تلاش بازیکنانمان ممنونم. به هر حال اگرچه این نتیجه برای ما ایده‌آل نیست و دلخواه ما این بود که در همین شرایط سخت هم برنده باشیم اما بازی در انزلی مقابل تیم با انگیزه این چنینی کار بسیار سختی است. به هر حال همانطور که پیش‌بینی می‌کردیم کار به هفته آخر کشید. تا ثانیه‌های آخر ما دست از تلاش بر نخواهیم داشت و این چراغ را روشن نگه می‌داریم. امیدوارم این امانت را به سلامت تحویل دهیم."

مربی مس در پایان گفت: "از بچه‌ها تشکر کردم و واقعاً جا دارد که از آقای داور هم تشکر بکنم. داوری در این شرایط بسیار سخت است. خوشحالیم که خیلی صحنه‌های سختی هم پیش نیامد، اما به هر حال ایشان با تجربه‌شان اداره کردند. نکته دیگر اینکه دوست دارم در فضای داخلی‌ای که در تیم ما به وجود آمده و این همدلی که در این لحظه‌های سخت با ماست، از مدیریت جدید تیم تشکر کنم، نه در قالب یک شعار و تعارف. هر آنچه که باید را انجام دادند و هرگونه حمایت لازم را از ما داشتند. ما شرمنده آنها هستیم و امیدواریم که از پس زحماتشان بربیاییم.

ما می‌دانستیم که با توجه به تیمی که ملوان دارد در لحظات ابتدایی کار سخت است. درود به شرف آقای مازیار زارع، پژمان نوری و همکارانشان که اینطوری این تیم را آماده کردند. بیست دقیقه اول محتاطانه وارد بازی شدیم و بعد از آن یک مقدار تغییر سیستم داشتیم و سعی کردیم که از قالب احتیاط بیرون بیاییم. لحظاتی هم ریسک کردیم و لازم بود که این کار را انجام دهیم. فرصت‌هایی هم داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. ناگفته نماند که فکر می‌کنم یک جاهایی هم مثل ضربات ایستگاهی شانس آوردیم."


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران باشگاه مس به یازده بازیکن این فصل با بیشترین دقایق بازی