شماره‌ی خبر : ‌77588 | تعداد بازدید : 604
چهارشنبه 9 شهریور ماه 1401 ساعت 12:32

سرمربی مس کرمان: تیمی نترس برابر رقیبان پرقدرت هستیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان، تلاش بازیکنان باانگیزه و پرتلاش این تیم را برابر تیم های پرمهره ای مثل گل گهر قابل احترام دانست.

سرمربی مس کرمان: تیمی نترس برابر رقیبان پرقدرت هستیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان، تلاش بازیکنان باانگیزه و پرتلاش این تیم را برابر تیم های پرمهره ای مثل گل گهر قابل احترام دانست.

فرزاد حسین‌خانی در نشست خبری بعد از تساوی 2 -2 تیمش مقابل گل‌گهر گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. شاهد بازی جاندار و با برنامه‌ای از سوی هر دو تیم بودیم. موافق نیستم که موقعیت زیادی به حریف دادیم و اگر موقعیت‌های بازی را خوب محاسبه کنیم اختلاف چندانی نداشت.

وی گفت: تیم جوانی را راهی مسابقات کردیم و در اولین نشست خبری خود گفتم که باید تاوان جوانی خود را بدهیم، اما به بچه‌ها ایمان کامل دارم و بازیکنان با استعداد و پرتلاشی داریم. مطمئنا در ادامه راه تیم قوی‌تر از مس کرمان خواهید دید. غیر از اسم بزرگ مس کرمان از هیچ لحاظ قابل قیاس با گل گهر نیستم.

سرمربی مس کرمان خاطرنشان کرد: در بحث زیر ساخت، سخت افزاری، قیمت بازیکنان و کادرفنی که در راس کادر گل گهر امیر قلعه نویی پرافتخارترین مربی لیگ برتر ایران قرار دارد،  به هیچ وجه قابل قیاس با این تیم نیستیم، اما در هر صورت از بچه‌ها راضی هستم. بازیکنان ما تلاش خود را کردند و اگر یک مقدار باهوش‌تر بودیم، می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم. در نهایت به تیم گل گهر و بچه‌های خودمان به خاطر بازی جاندار تبریک می‌گویم.

حسین خانی در پاسخ به سوالی پیرامون تعداد حملات بیشتر حریف در این بازی گفت: اگر قرار است هر توپی ارسال و از هجده قدم ما رد شود را موقعیت حساب کنیم که دیگر فوتبال نیست. این دقیقاً مانند این است که در بازی بسکتبال پرتاب کنید و توپ داخل حلقه نشود و شما بگویید گل شد. اصلا موقعیتی نبود و بازی قابل پیش‌بینی داشتیم و می‌دانستیم تیم گل‌گهر روی به ارسال از کنار‌ها خواهد آورد و متاسفانه تمرکز روی این موضوع نداشتیم و دو گل روی این مسئله خوردیم.

وی در خصوص فاز تهاجمی تیم خود در این بازی گفت: در فاز حمله خیلی خیلی با تمرکز خوب بازی کردیم و نقاط ضعف تیم حریف را می‌دانستیم و سعی کردیم از فضای به وجود آمده خوب استفاده کنیم. فکر می‌کنم خستگی بچه‌ها و فاصله کم از بازی گذشته تا این بازی باعث شد شادابی را در بعضی بچه‌ها نداشته باشیم و از موقعیت‌ها استفاده نکنیم. شاید اگر آن توپ را تبدیل به گل کرده بودیم در این سمت آسیب نمی‌دیدیم.

سرمربی مس کرمان در خصوص قضاوت داور مسابقه گفت: داوری خوب بود، اما فکر می‌کنم با تیم گل‌گهر مهربان‌تر از بازیکنان ما بود.

حسین خانی درباره جذب بازیکن خارجی گفت: یک بار در این باره توضیح دادم. پروسه جذب بازیکن خارجی شرایط خاص خود را دارد، اما مطمئن باشید جذب خواهد شد. باشگاه در حال کمک و پیگیری است تا بیشتر بتواند به بچه‌ها آرامش بدهد و مطمئن هستم در چند روز آینده جذب بازیکن خارجی اتفاق خواهد افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ترکیب این تیم نسبت به رقبا ریسک بزرگی انجام نداده است، گفت: آدم وقتی می‌خواهد کار بزرگ بکند، ریسک آن را به جان می‌خرد. همانطور که تیم‌های دیگر هماهنگ‌تر می‌شوند، ما نیز هماهنگ‌تر خواهیم شد و هیچ هراسی از تیم‌های دیگر نداریم. مطمئن باشید حریف ساده‌ای برای هیچ کدام از تیم‌های دیگر نخواهیم بود.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو