شماره‌ی خبر : ‌76584 | تعداد بازدید : 978
شنبه 2 مرداد ماه 1400 ساعت 14:30

واکنش مربی مس کرمان به صحبت های مقامات تیم بادران

هاشم بیگ زاده مربی تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با صحبت های اخیر مقامات بادران و حرف های عجیب آن ها در رابطه با تیم مس کرمان به واکنش پرداخت.

واکنش مربی مس کرمان به صحبت های مقامات تیم بادران

هاشم بیگ زاده مربی تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با صحبت های اخیر مقامات بادران و حرف های عجیب آن ها در رابطه با تیم مس کرمان به واکنش پرداخت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ هشام بیگ زاده در گفت و گو با ورزش سه در این باره گفت: آنهایی که فوتبال را به معنای حرفه ای دنبال می کنند، خیلی راحت می توانند راجع به این اظهارنظرها قضاوت کنند. متأسفانه برخی حرف ها بدون منطق زده می شود ولی خوبی اش این است که حداقل خیلی ها را به خنده می اندازد و نمونه این حرفها را در چند روز گذشته خوانده اید.

بیگ زاده ادامه داد: مس کرمان قبل از بازی با هوادار شانس صعود به لیگ برتر داشت و دلیلی نداشت ما این بازی را راحت بگیریم. متأسفانه خیلی از مدیران و مالکانی که در فوتبال ایران تیمداری می کنند، اصلا سر از فوتبال در نمی آورند و بی جهت نیست که تیم آقایان در 7، 8 سال گذشته با مربیان مختلفی کار کرده ولی هرگز نتوانسته به لیگ برتر صعود کند.

مربی مس در قسمت دیگری از حرف هایش خاطرنشان کرد: دوستان در مصاحبه ها و بیانیه هایشان از تبانی، خریدن داور و خیلی چیزهای دیگر صحبت می کنند و جالب اینجاست که در بازی هفته آخر بادران و ملوان، دیدیم که داور چه تصمیمی در مورد اعلام پنالتی گرفت و این پنالتی حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرد و حتی داور مسابقه هم محروم شد. البته جای شکرش باقی است این صحنه بازتاب زیادی در رسانه ها داشت ولی متأسفانه بسیاری از این اشتباهات در هفته های گذشته باعث شد تا دوستان از لحاظ امتیازی سود ببرند ولی هیچ وقت این اشتباهات بازتاب زیادی در رسانه ها نداشت. حداقل مردم و هواداران فوتبال دیدند که داور چگونه و به چه شکلی برای بادران پنالتی گرفت.

بیگ زاده در ارتباط با صحبت های قربانیان که گفته بود اگر امتیاز هوادار را به مس کرمان بدهند، فدراسیون را به آتش می کشد، گفت: من قبل از اینکه ایشان چنین اقدامی را انجام دهد، توصیه می کنم که همسر مالک بادران از حضور در فدراسیون فوتبال استعفا بدهد تا اگر قربانیان فدراسیون را به آتش کشید، همسر ایشان نسوزد! واقعا نباید جواب برخی حرف های سخیف را داد و فوتبالی ها بهتر از هر فردی می توانند در این مورد قضاوت کنند.

او در پایان حرف هایش گفت: ای کاش تیم آقایان در لیگ سال گذشته 3 گل بیشتر می زدند یا یک بازی را می بردند تا دیگر اینقدر به دیگران تهمت و افترا نزنند. این ماجرایی است که دوستان هر سال با آن روبرو هستند و حتما یک جای کار ایراد دارد که در عدم صعود به لیگ برتر رکورددار شده اند و این رکورد باید در کتاب گینس ثبت شود.


چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400 ساعت 21:50
نه که آقای بیگ زاده تیم مس هر سال راحت صعود میکنه لیگ برتر زشته بخدا میگن به سوزن بخودت بزن به جوالدوز به بقیه شما دارید اندازه سپاهان پرسپولیس استقلال خرج میکنید ده پانزده ساله نمیتونید لیگ برتر بیاید دیگه به بادران خرده میگیرید البته شما حق داری چون امثال تو را از در هیچ باسگاهی تو راه نمیدن ولی مسئولین بی کفایت استان ما میان میایاردی پولت میدن و بهدشم به ریش همه هم میخندی شاید منم جای تو بودم همین کارو میکردم پله به کله مس و عواملش از همون مدیر عامل شرکتهای مس ایران که مثل دست خری پایتخت نشسته و همچی را به کیرش گرفته و از جیب پدر نداشته اش فوج فوج خرج میکنه اونم به یه مشت هیچ نابلد باسن گشاد تا اون تدارتکاتچی باشگاه
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو