شماره‌ی خبر : ‌76379 | تعداد بازدید : 771
یکشنبه 2 خرداد ماه 1400 ساعت 12:59

اعتراض شدید باشگاه مس کرمان به صدور حکم کمیته انضباطی بازی مس و خوشه طلایی

در پی صدور حکم انضباطی بر علیه برخی از عوامل باشگاه مس کرمان و محرومیت شش ماهه آن ها از ورود به ورزشگاه در پی اتفاقات بازی مس و خوشه طلایی، باشگاه مس کرمان مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به این موضوع مطرح کرد.

اعتراض شدید باشگاه مس کرمان به صدور حکم کمیته انضباطی بازی مس و خوشه طلایی

در پی صدور حکم انضباطی بر علیه برخی از عوامل باشگاه مس کرمان و محرومیت شش ماهه آن ها از ورود به ورزشگاه در پی اتفاقات بازی مس و خوشه طلایی، باشگاه مس کرمان مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به این موضوع مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در حالی حکم محرومیت انضباطی بر علیه چهار تن از عوامل باشگاه مس کرمان صادر شده است که نکات بسیار عجیبی در رابطه با صدور این حکم به شرح زیر مشهود می باشد:

1_ در این حکم انضباطی محرومیتی شش ماهه بر علیه آقای رضا خادمی صادر شده است و این در حالی است که اصلا این شخص در روز بازی مس و خوشه طلایی در کرمان در ورزشگاه باهنر حضور نداشته است!! و مشخص نیست حکم انضباطی بر علیه شخصی که اصلا در استادیوم و اتفاقات ناشی از آن حضور نداشته است بر چه مبنا و دلیلی صادر شده است!


2_ همین حکم محرومیت بر علیه شخصی که در ورزشگاه و اتفاقات آن حضور نداشته است ثابت می کند که دیگر گزارشات و مستنداتی که منجر به صدور دیگر آرای محرومیت برای سایر افراد نام برده شده در این حکم شده است نیز مخدوش و زیر سوال می باشد و این گزارشات غلط و نام های ارائه شده در آن به هیچ وجه نمی تواند مبنای درستی برای صدور حکم محرومیت آن هم به این سنگینی باشد.


3_ این احکام انضباطی در حالی صادر شده است که هیچ دفاعیه ای از باشگاه مس کرمان خواسته نشده است و پس از صدور قرار موقت بر علیه این اشخاص، باشگاه مس کرمان طی نامه ای به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صراحتا اعلام کرد که تمامی این افراد در سمت های مختلف، کارمند باشگاه مس کرمان می باشند و باید دفاعیه های مرتبط با رسیدگی انضباطی نسبت به آن ها از باشگاه مس کرمان اخذ شود که این اتفاق هرگز رخ نداده است و مشخص نیست این احکام محرومیت بر اساس کدام رسیدگی ترافعی حقوقی و کدام دفاعیه از سوی عوامل باشگاه مس کرمان صادر شده است؟!


4_ احکام انضباطی بر علیه عوامل باشگاه مس کرمان در حالی به این سرعت و شدت صادر می شود که اتفاقاتی به مراتب بدتر از این در مسابقات فوتبال کشور رخ داده است که کوچکترین رسیدگی حقوقی و انضباطی برای آن ها صورت نگرفته است. تیم های فوتبال مس کرمان و مس نوین در لیگ های یک و دو، خود شاهد و مورد ظلم این قضیه بوده اند و در حالی که تیم فوتبال مس کرمان در شهر ساوه با اهانت هایی به شدت زشت روبرو شد و یا تیم فوتبال مس نوین در شهر کامیاران با ضرب و شتم سنگین عوامل میزبان روبرو شد که مستندات آن موجود و ارائه شده است، اما کوچکترین برخوردی با این اتفاقات صورت نگرفت و کمترین بررسی انضباطی انجام نشد اما مشخص نیست کمیته محترم انضباطی به چه دلیلی برای برخوردی به این شدت  سنگین در کرمان آمادگی داشته است و این رفتار دوگانه موجبات سوال و ابهام بسیار در کرمان و فوتبال کشور می باشد. ضمن اینکه در اتفاقات پایان بازی مس کرمان و خوشه طلایی، در حکم انضباطی صادر شده اصلا به این موضوع توجهی نشد که نیمکت نشینان و کادر فنی تیم خوشه طلایی، با الفاظ و رفتار خود موجبات تحریک حاضرین در ورزشگاه برای اتفاقات پایان بازی شدند که البته نحوه درگیری ها به هیچ وجه به گونه ای نبود که فقط برای یک طرفه ماجرا احکامی بدین شکل سنگین صادر شود و این موضوع نیز عدالت رای صادر شده را به شدت مخدوش می نماید.


5_ صدور این رای پر از ابهام و حاشیه ساز یک روز قبل از بازی مهم مس کرمان در رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور نیز محل سوال و تعجب می باشد و اینکه علاوه بر این حکم که صدور آن به شدت عجیب می باشد، زمان بندی صدور آن نیز می تواند ابهامات زیادی را به دنبال داشته باشد و اینکه آیا در صدور آن، به شکلی که مشاهده شد، اهداف خاصی نهفته است؟!


6_ باشگاه مس کرمان مراتب اعتراض خود را به شدیدترین شکل ممکن بابت صدور این رای ناعادلانه، پرابهام و عجیب اعلام می دارد و از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال این انتظار را دارد که در ابتدا سیر دادرسی برای صدور این حکم را به طور شفاف اعلام نماید و سپس مستندات صدور آن را که منجر به محرومیت فردی غایب در ورزشگاه می شود را به طور دقیق اعلام نماید!


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو