شماره‌ی خبر : ‌76280 | تعداد بازدید : 704
چهارشنبه 1 اردیبهشت ماه 1400 ساعت 10:07

مهاجری: اجازه نمی دهیم با ساده گرفتن بازی ها و تمام دانستن کار کلاه سرما برود

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بر ارائه تمام توان تیمش در بازی های پیش رو تاکید دارد و معتقد است نباید تیم پس از پیروزی های اخیر با تمام دانستن کار و ضعیف شمردن رقبا سر خود کلاه بزرگی بگذارد.

مهاجری: اجازه نمی دهیم با ساده گرفتن بازی ها و تمام دانستن کار کلاه سرما برود

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان بر ارائه تمام توان تیمش در بازی های پیش رو تاکید دارد و معتقد است نباید تیم پس از پیروزی های اخیر با تمام دانستن کار و ضعیف شمردن رقبا سر خود کلاه بزرگی بگذارد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رضا مهاجری در گفتگوی تفصیلی که با سایت ورزش سه انجام داده بود در این گفتگوی خود پیرامون مسائل مختلف تیم به صحبت پرداخت.

_ آقای مهاجری سلام، ضمن تبریک بابت برتری شما در یک دیدار خارج از خانه مقابل فجر سپاسی، لطفاً ابتدا درباره این بازی و مسائل آن صحبت کنید

مهاجری: سلام، خدمت شما عرض کنم پس از پایان این دیدار زمانی که ما به سمت اتاق کنفرانس می‌رفتیم، تا حدی از سوی هواداران فجر مورد اهانت قرار گرفتیم. من در همین ارتباط به ناظر بازی این مسئله را اعلام کردم و از ایشان درباره حضور افراد متفرقه سوال کردم چراکه این موضوعی است که در کرمان خیلی پیرامون آن از سوی ناظرین سخت گیری می شود و بحث من این بود که موضوع چرا در همه جا یکسان رخ نمی دهد. اما به‌هرحال خودم فکر می‌کنم که حساسیت زیاد این دیدار به‌نوعی باعث این‌گونه مسائل شد که امیدوارم دیگر در ادامه مسابقات شاهد آن نباشیم. این در حالی است که فجری‌ها در دور رفت ما را با دو گل شکست دادند و ما با تمام احترام با آن‌ها رفتار کردیم و طبیعتاً همین انتظار را از مسئولان و طرفداران فجر داشتیم که متأسفانه به این شکل نبود.

_ بازی بعدی شما مقابل نود ارومیه است و گویا دو بازی خارج از خانه پشت سر هم دارید. شرایط تیم در کل به چه شکلی است؟
مهاجری: خب به‌هرحال در نیم‌فصل دوم بازیکنان بیشتری جذب کردیم که با توجه به مصدومیت‌های احتمالی و ابتلای بازیکنان به کرونا و همچنین فشردگی بازی‌ها به مشکل برنخوریم. در همین برهه کنونی، ما برخی نفرات خود را درگیر مسائلی که گفتم می بینیم اما خدا را شکر دستمان خالی نیست. در شرایطی که در مقطعی از نیم‌فصل اول چوب این مسئله را خوردیم. زمانی بود که لیست ما با حضور هر سه گلر به 17 نفر حتی نمی‌رسید ولی امروز خدا را شکر هم رقابت سالم و خوبی ببین بچه‌های تیم به وجود آمده و هم کیفیت کار بالا رفته است.

_با توجه به اینکه در این فصل تیم جدیدی برای مس کرمان ساختید که در نیم فصل دوم هم نفرات دیگری به آن اضافه شد به نظر می‌رسد هرچقدر زمان بگذرد به نفع شما است؟

مهاجری: دقیقا همین‌طوراست، ازآنجاکه نسبت به فصل گذشته تنها چند بازیکن کنار ما ماندند، هرچه جلوتر رویم هماهنگی بین بازیکنان ما بیشتر می‌شود و روند تیم بهتر خواهد شد.

_ شما دو برد خارج از خانه مقابل شاهین و فجر در نیم‌فصل دوم به دست آوردید، اما درمجموع فکرمی کنید در ادامه مسیر، استرس و ترس از عدم صعود آیا تیم شما را اذیت نخواهد کرد؟

مهاجری: ببینید ما طبق استراتژی که برای خود در نظر گرفتیم بازی به بازی پیش می‌رویم. درست است که هدفمان پایان فصل و صعود به لیگ برتر است اما نگاهمان و تمرکزمان تنها معطوف به بازی بعدی است بدون اینکه بدانیم دو هفته بعد به مصاف چه تیمی خواهیم رفت تا انشا الله با همین روند به هدف میان‌مدت خودمان که صعود به لیگ برتر است دست پیدا کنیم که البته کار سختی است.

_ تجربه شکست مقابل استقلال خوزستان در دور رفت تا چه حدی به کار شما آمده است؟

مهاجری: بسیار برای ما این بازی درس‌های خوبی داشت. من همین‌جا باید صادقانه بگویم که لیگ برای منِ رضا مهاجری از آغاز نیم‌فصل دوم شروع شده است. من به‌نوعی از فضای لیگ یک دور بودم، چه ازلحاظ جذب بازیکن و تفکرات و ذهنیت‌هایی که نسبت به سخت‌افزار داشتم. در ادامه توانستیم با رفع کردن مشکلاتمان دیگر شاهد آن داستان بازی استقلال خوزستان نباشیم و خدا را شکر مقابل دو تیم مدعی و خوب مثل شاهین و فجر سپاسی آن‌هم خارج از خانه نشان دادیم که سرمان دیگر راحت کلاه نمی‌رود که امیدوارم با همین تمرکز و همین جدیت جلو برویم.

_البته هر بازی فشار خود را دارد و به نظر می‌رسد هیچ بازی ساده‌ای وجود ندارد.

مهاجری: صد در صد همین‌طور است که می‌گویید. برای مثال در هفته گذشته دیدیم که خوشه طلایی در زمین هوادار توانست بازی باخته را با یک برد خوب به پایان برساند و ازاین‌دست بازی‌ها در لیگ یک خیلی زیاد است. یا حتی همین گل ریحان که درواقع پایین جدول است موفق شده با همین فجر سپاسی مساوی کند و یا هوادار را برده است. همین خیبر خرم‌آباد که آرام‌آرام تبدیل به یک مدعی می‌شد یا ملوان که پس از سه پیروزی ناگهان به آرمان گهر بازی را واگذار می‌کند. در کل می‌خواهم بگویم در لیگ یک هیچ‌چیزی قابل پیش‌بینی نیست و شما نمی‌توانید خودتان را از قبل فاتح ان میدان بدانید و آن چیزی که شمارا برنده خواهد کرد اتفاقاتی است که در داخل زمین رخ می‌دهد و اگر بنا است اتفاقی بیفتد، باید شما قبل از آن در تمرین، تلاش و زحمت خودتان را کشیده باشید تا بتوانید در روز مسابقه موفق از زمین خارج شوید و این غیرقابل‌تصور است که تیمی در لیگ یک از قبل برنده باشد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی استقلال ملاثانی و مس