شماره‌ی خبر : ‌76191 | تعداد بازدید : 797
یکشنبه 8 فروردین ماه 1400 ساعت 12:00

آغاز اردوی تدارکاتی مسی ها در مشهد از فردا با بازی دوستانه برابر پدیده

تیم فوتبال مس کرمان که از روز سوم فروردین ماه تمرینات خود را در سال جدید و پس از تعطیلات عید نوروز، در کرمان از سر گرفته بود، از فردا اردوی تدارکاتی خود را در شهر مشهد آغاز خواهد کرد.

آغاز اردوی تدارکاتی مسی ها در مشهد از فردا با بازی دوستانه برابر پدیده

تیم فوتبال مس کرمان که از روز سوم فروردین ماه تمرینات خود را در سال جدید و پس از تعطیلات عید نوروز، در کرمان  از سر گرفته بود، از فردا اردوی تدارکاتی خود را در شهر مشهد آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ عارف سعیدیان سرپرست تیم فوتبال مس کرمان در این رابطه گفت: اعضای تیم عصر امروز راهی مشهد خواهند شد تا از فردا اردوی ما رسما در این شهر آغاز شود و در اولین روز اردو در یک بازی دوستانه به مصاف تیم پدیده(شهرخودرو) خواهیم رفت.

سرپرست تیم مس کرمان افزود: در این اردو بازی های تدارکاتی دیگری هم در دستور کار خواهیم داشت که طی روزهای آتی و پس از قطعی شدن اعلام خواهیم کرد.

سعیدیان با بیان اینکه اردوی تدارکاتی تیم مس کرمان در شهر مشهد تا روز 17 فروردین ادامه خواهد داشت گفت: پس از انجام این اردو به طور مستقیم راهی بوشهر خواهیم شد تا بازی برابر شاهین را برگزار نمائیم.

وی در رابطه با صدور کارت بازیکنان جدید تیم نیز گفت: در تلاش هستیم که کارت بازی نوری و ارجمندیان و نفرات احتمالی دیگری که به جمع ما اضافه می شوند تا پیش از بازی با شاهین صادر شود و مشکلی برای بازی نداشته باشند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در بازی با شهرراز