شماره‌ی خبر : ‌75178 | تعداد بازدید : 1483
سه‌شنبه 17 تیر ماه 1399 ساعت 10:21

مجتبی حسینی: با سختکوشی در تهران به پیروزی رسیدیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پیروزی تیم خود در تهران را حاصل سختکوشی و تلاش مجموعه این تیم دانست.

مجتبی حسینی: با سختکوشی در تهران به پیروزی رسیدیم

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پیروزی تیم خود در تهران را حاصل سختکوشی و تلاش مجموعه این تیم دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مجتبی حسینی در پایان این بازی گفت: شرایط بازی بسیار حساس بود و در این شرایط کسب پیروزی و ارائه بازی هوشمندانه کار بسیار مهمی است که من از تمامی بازیکنان تیمم برای انجام این مهم تشکر می کنم که پیروزی بسیار خوبی را ثبت کردند.

حسینی با اشاره به بازیکنان مصدوم و محروم تیم گفت: بهرشکل غیبت نفرات محروم و مصدوم باعث محدودیت در کار ما شده است و این سبب می شود که سایر بازیکنان با تلاش بیشتری این کمبودها را جبران کنند و همانند این بازی که با شرایط خاص چمن مصنوعی خود برگزار  شد، با توانی مضاعف پیروزی را تصاحب نمایند.

سرمربی مس در رابطه با بازی های هفته های آینده همچنان نظارت بر بازی های لیگ یک را از مقامات خواستار شد و گفت: وضعیت امتیازها به گونه ای است که مقامات اجرایی باید کاملا شرایط مسابقات را زیر نظر داشته باشند تا با برگزاری پاک مسابقات تیم برتر در زمین مسابقه به شایستگی های خود برسد و امیدوارم که نظارت بر بازی ها بیشتر هم باشد.

حسینی با اشاره به هواداران مس کرمان عنوان کرد: هرچند به دلیل شرایط پیش آمده هواداران را در کنار خود نداریم اما خوشحالم که امشب توانستیم این عزیزان را شاد کنیم و انشااله این روند در هفته های آتی ادامه داشته باشد.

وی پیرامون قضاوت این بازی نیز گفت: داور بدون تحت تاثیر قرار گرفتن شرایط مسابقه کاملا مسلط سوت زد و من از این داور جوان تشکر می کنم.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی استقلال ملاثانی و مس