شماره‌ی خبر : ‌74701 | تعداد بازدید : 2456
شنبه 12 بهمن ماه 1398 ساعت 09:54

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مس:برای شکست طلسم سکو آماده می شویم(عکس)

تیم فوتبال نوجوانان مس کرمان با صعودی بزرگ و شیرین از مرحله دوم رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور، حالا خود را در جمع چهار تیم پایانی رقابت ها و در آستانه قرار گرفتن برروی سکو می بیند.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مس:برای شکست طلسم سکو آماده می شویم(عکس)

تیم فوتبال نوجوانان مس کرمان با صعودی بزرگ و شیرین از مرحله دوم رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور، حالا خود را در جمع چهار تیم پایانی رقابت ها و در آستانه قرار گرفتن برروی سکو می بیند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ چند سالی بود که تیم های نونهال و نوجوان مس پس از صعود از دور اول رقابت های خود، در دور دوم مسابقات در کسب جواز صعود به دور پایانی رقابت ها ناکام بودند اما پس از اینکه سال گذشته تیم نونهالان مس این طلسم را شکست و به جمع چهار تیم پایانی رقابت ها راه یافت، حالا در این فصل تیم نوجوانان مس با هدایت رسول نامجو موفق به این کار شد و همراه با تیم نوجوانان به دور نهایی رقابت ها راه یافت.

رسول نامجو سرمربی تیم نونهالان مس در رابطه با این کار بزرگ تیم نوجوانان مس در این فصل از رقابت ها گفت: پس از صعود از دور اول مسابقات به عنوان صدرنشین، به خوبی می دانستیم در دور دوم کار بسیار سختی داریم از همین رو با جدیت تمام تمرینات خود را برای این مرحله انجام دادیم.

سرمربی تیم نوجوانان مس افزود: بازی های مرحله دوم از نظر کیفی سطح بسیار بالایی داشت از جمله تیم سپاهان اصفهان که برابر ما با نتیجه 4بر2 شکست خورد، شش بازیکن ملی پوش تیم نوجوانان ایران را در ترکیب داشت و سایر تیم ها نیز در قائمشهر با تمام توان به میدان آمده بودند از همین رو بچه های شایسته تیم ما با تمام وجود از جان مایه گذاشتند تا صعود از این مرحله محقق شود.

رسول نامجو که سابقه عنوان سومی به عنوان سرمربی تیم نوجوانان مس در ایران در سال 89 را در کارنامه دارد و در سال 87 نیز با تیم نونهالان مس موفق به کسب قهرمانی کشور شده بود، در رابطه با شکستن طلسم سکو برای تیم های نونهال و نوجوان مس در این فصل گفت: ما از روز سه شنبه تمرینات خود را برای دور نهایی رقابت ها آغاز خواهیم کرد. ما در این مرحله حریفان بسیار قدرتمندی داریم و باید به مصاف تراکتور، فولاد خوزستان و نساجی قائمشهر برویم و با توجه به توانایی که از تیم خودمان سراغ داریم، می توانیم این طلسم چند ساله را برای باشگاه مس بشکنیم و برروی سکو اول تا سوم برویم.

نامجو در رابطه با عدم دعوت از بازیکنان تیم های پایه باشگاه مس به اردوی تیم های ملی پایه کشورمان گفت: در همین مسابقات کاملا مشخص بود که بازیکنان تیم های پایه مس هیچ کاستی از نظر فنی نسبت به بازیکنان ملی پوش ندارند و شاید تنها مشکل تیم های پایه باشگاه مس عدم معرفی بازیکنان به سرمربیان تیم های ملی باشد. متاسفانه به دلیل عدم رابطه باشگاه های کرمان با تیم ملی، توجه مربیان تیم ملی تنها برروی باشگاه هایی مثل سپاهان و فولاد خوزستان معطوف شده است و همین سبب گردیده که تعداد بازیکنان دعوت شده ما زیاد نباشد.

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مس در پایان از کادر فنی و کمک های خود در این تیم تشکر کرد و گفت: بدون کمک های کادر فنی تیم چه در دور اول و چه در این دور، موفقیت به هیچ عنوان حاصل نمی شد و من تنها بخشی از چرخه موفقیت تیم بودم که بدون همکاری کادر فنی و بدون حمایت های باشگاه این موفقیت حاصل نمی شد و امیدوارم که در دور نهایی این رقابت ها نیز بتوانیم موفقیت مجموعه تیم فوتبال نوجوانان مس را در این فصل با قهرمانی کامل کنیم.


شنبه 10 اسفند ماه 1398 ساعت 11:44
می‌خوام شرکت کنم
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران باشگاه مس به یازده بازیکن این فصل با بیشترین دقایق بازی