شماره‌ی خبر : ‌63985 | تعداد بازدید : 4714
سه‌شنبه 21 خرداد ماه 1398 ساعت 11:11

معرفی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه مس/کفاشیان رئیس هیأت مدیره، محمودی‌نیا مدیرعامل

محمودی‌نیا پیش از این مدیر کلی اداره‌ ورزش و جوانان استان کرمان، مدیرعاملی باشگاه مس رفسنجان و عضویت در هیأت مدیره‌ باشگاه صنعت مس کرمان را در کارنامه کاری خود داشته است.

معرفی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه مس/کفاشیان رئیس هیأت مدیره، محمودی‌نیا مدیرعامل

با انتخاب اعضای هیأت‌ مدیره باشگاه مس کرمان علی کفاشیان مدیر باتجربه و چهره شناخته‌شده ورزش در سطح بین‌المللی و کشور و نیز نماینده موسسه صندوق بازنشستگی شرکت مس در باشگاه به‌عنوان رئیس هیأت مدیره انتخاب شد و آقای محمود محمودی نیا نیز به عنوان مدیرعامل این باشگاه منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس و به نقل از مس پرس؛ دیگر عضو هیأت مدیره محمود محمودی‌نیا نماینده شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه در باشگاه نیز به‌عنوان مدیرعامل انتخاب شدند. همچنین ایرج کهندل از پیشکسوتان ورزش کرمان و نماینده شرکت کانی مس در باشگاه دیگر عضو هیأت مدیره می‌باشند.

علی کفاشیان نایب‌رئیس کنفدراسیون آسیا، رئیس کمیته فوتسال آسیا، دبیر کل کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، نائب رئیسی اول فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، معاون ورزشی و امور فدراسیون‌های سازمان تربیت‌بدنی، دبیر کلی فدراسیون بازی‌های غرب آسیا و ریاست فدراسیون دوومیدانی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

شایان ذکر است محمودی‌نیا پیش از این مدیر کلی اداره‌ ورزش و جوانان استان کرمان، مدیرعاملی باشگاه مس رفسنجان و عضویت در هیأت مدیره‌ باشگاه صنعت مس کرمان را در کارنامه کاری خود داشته است.

آقای ایرج کهندل نیز که از چهره های شناخته شده ورزش کرمان محسوب می شود، پیش از این عضویت در هیات مدیره باشگاه مس و معاونت فنی این باشگاه را برعهده داشت.


سه‌شنبه 21 خرداد ماه 1398 ساعت 11:42
ایشالابتونن تیمولیگ برتری کنن
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو