شماره‌ی خبر : ‌63573 | تعداد بازدید : 1444
سه‌شنبه 18 دی ماه 1397 ساعت 13:17

با اعلام سرپرست باشگاه مس؛ بهرام رشیدفرخی رسما به مس کرمان پیوست

با اعلام سرپرست باشگاه مس بهرام رشیدفرخی به عنوان بازیکن جدید مس کرمان در نیم فصل دوم پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

با اعلام سرپرست باشگاه مس؛ بهرام رشیدفرخی رسما به مس کرمان پیوست

با اعلام سرپرست باشگاه مس کرمان، بهرام رشیدفرخی به عنوان بازیکن جدید این تیم در نیم فصل دوم پیراهن مس کرمان را بر تن خواهد کرد و در خط حمله مس بازی می‌کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ آقای محمد کهندل سرپرست باشگاه مس با اعلام این خبر گفت: با انجام مراحل قانونی و ثبت قرارداد، کارت بازی او صادر شده است و رشیدفرخی در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ یک تیم مس کرمان را همراهی خواهد کرد.

رشیدفرخی که سابقه بازی در تیم لیگ برتری فولاد خوزستان را دارد، فصل گذشته آمار بسیار خوبی در خط حمله‌ی تیم مس رفسنجان برجا گذشت.

رشیدفرخی که در ابتدای این فصل به تیم اروند خرمشهر رفت و در سه بازی ابتدایی این تیم، یک گل هم برای آن به ثمر رساند، به دلیل مصدومیت نتوانست به روند گلزنی‌های خود در این فصل ادامه دهد.

این بازیکن شایسته فوتبال استان کرمان که پیشنهادات جدی از تیم‌های لیگ برتری مثل ماشین‌سازی تبریز روبرو بود، با پشت سر گذاشتن روند درمانی خود، در تمرینات بین فصل مس نیز در کنار سایر بازیکنان حضور داشت و در یکی از بازی‌های دوستانه مس در کیش، با به ثمر رساندن سه گل، آمادگی کامل خود را برای همراهی مس کرمان در بازی‌های سنگین نیم فصل دوم نشان داد.  


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند