شماره‌ی خبر : ‌558 | تعداد بازدید : 1887
پنج‌شنبه 13 اسفند ماه 1394 ساعت 18:27

دوری احتمالی یک هفته‌ای خورشیدی از بازی‌ها

ه گفته‌ی دکتر عامری پزشک تیم مس، خورشیدی از ناحیه‌ی مچ پا دچار آسیب‌دیدیگی شده است اما خوشبختانه میزان دوری او از میادین زیاد نخواهد بود. او احتمالا از هفته‌ی آینده می‌تواند در تمرینات شرکت کند و برای تیم مس به بازی بپردازد.

دوری احتمالی یک هفته‌ای خورشیدی از بازی‌ها

بازیکن جوان و شایسته‌ی تیم مس کرمان به دلیل مصدومیت احتمالا یک هفته از میادین بازی‌ها به دور خواهد بود.

علی خورشیدی که در بازی مس برابر پارسه در ترکیب تیم خود قرار گرفت و نمایش بسیار خوبی را نیز از خود ارایه کرد، قرار بود در بازی با ماشین‌سازی نیز به میدان رود اما در آخرین تمرین تیم پیش از بازی دچار بدشانسی شد و به شدت از ناحیه‌ی مچ پا آسیب دید.

همین آسیب‌دیدگی سبب شد که خورشیدی بازی با ماشین‌سازی را از دست بدهد و نتواند در این بازی برای تیم خود به میدان برود.

به گفته‌ی دکتر عامری پزشک تیم مس، خورشیدی از ناحیه‌ی مچ پا دچار آسیب‌دیدیگی شده است اما خوشبختانه میزان دوری او از میادین زیاد نخواهد بود. او احتمالا از هفته‌ی آینده می‌تواند در تمرینات شرکت کند و برای تیم مس به بازی بپردازد.

البته کادر پزشکی تیم مس در تلاش است که خورشیدی را حتی برای بازی این هفته برابر مس رفسنجان نیز آماده کنند که باید دید آخرین معاینات روی مچ پای او که فردا انجام خواهد شد به چه شکل نتیجه می‌دهد.


پنج‌شنبه 13 اسفند ماه 1394 ساعت 23:07
آیا همچنان تصمیمی برای پخش بازی های مس گرفته نشده؟.کاش فقط همین یک بازی دربی مسی هارو پخش میکردن?لطفا پاسخ دهید.
جمعه 14 اسفند ماه 1394 ساعت 05:55
مازندران هم بازی های نساجی وهم خونه بخونه رو پخش میکنه وکرمان چطور،خودتان قضاوت کنید. آیا همچنان تصمیمی برای پخش بازی های مس گرفته نشده؟.کاش فقط همین یک بازی دربی مسی هارو پخش میکردن?لطفا پاسخ دهید.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و استقلال