شماره‌ی خبر : ‌531 | تعداد بازدید : 5462
چهارشنبه 5 اسفند ماه 1394 ساعت 08:56

چهارمین بازیکن تیم جوانان مس هم به تیم ملی دعوت شد

امیر حسین طاهری، علیرضا آرتا و امیرحسین صالحی‌منش بازیکنان تیم جوانان مس کرمان بودند که پیش از این به تیم ملی جوانان دعوت شده بودند اما در لیست جدید بازیکنان دعوتی به این تیم نام محمد صالح موسی‌زاده نیز به چشم می‌خورد تا سهم مس به چهار برسد.

چهارمین بازیکن تیم جوانان مس هم به تیم ملی دعوت شد

پس از حضور سه بازیکن تیم فوتبال جوانان مس کرمان در اردوهای قبل تیم ملی، یکی دیگر از بازیکنان تیم جوانان مس هم به اردی تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان دعوت شد.

امیر حسین طاهری، علیرضا آرتا و امیرحسین صالحی‌منش بازیکنان تیم جوانان مس کرمان بودند که پیش از این به تیم ملی جوانان دعوت شده بودند اما در لیست جدید بازیکنان دعوتی به این تیم نام محمد صالح موسی‌زاده نیز به چشم می‌خورد تا سهم تیم جوانان مس در تیم ملی به عدد چهار برسد.

اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان از نهم اسفند ماه به مدت 6 روز در کمپ تیم های ملی برگزار می شود. بازیکنان دعوت شده باید راس ساعت 14:00 خود را به کادر فنی در هتل آکادمی ملی فوتبال معرفی کنند. هدایت این تیم نیز بر عهده‌ی امیر حسین پیروانی قرار دارد.

تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان خود را برای دور نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام‌جهانی آماده می‌کند.

تیم فوتبال جوانان مس کرمان نیز با نتایج خوبی که در این فصل کسب کرده است رتبه‌ی خود را در جمع پنج تیم بالای جدول لیگ برتر جوانان کشور قرار داده است.


پنج‌شنبه 6 اسفند ماه 1394 ساعت 07:01
درود بر جوانان شایسته گواشیر
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی استقلال ملاثانی و مس