شماره‌ی خبر : ‌407 | تعداد بازدید : 2491
شنبه 26 دی ماه 1394 ساعت 13:31

کارت بازی دقیقی برای مس صادر شد

من به کرمان آمده‌ام تا برای تیم مس مفید باشم و به همراه این تیم به لیگ برتر صعود کنیم. در مرحله‌ی اول موفقیت و پیروزی‌های مس در الویت قرار دارد که من هم با تمام تلاشم سعی می‌کنم در آن نقش داشته باشم

کارت بازی دقیقی برای مس صادر شد

مهاجم جدید تیم فوتبال مس کرمان از بازی آینده‌ی این تیم در لیگ دسته اول کشور، می‌تواند تیم مس را همراهی کند.

سعید دقیقی صبح امروز با حضور در محل باشگاه صنعت مس کرمان قرارداد نهایی خود را با این تیم به امضا رساند و بعد از تشریفات اداری، مجوز بازی خود را با پیراهن تیم مس کرمان دریافت کرد.

دقیقی بلافاصله بعد از امضای قرارداد خود با تیم مس و تحویل گرفتن پیراهن این تیم، به سالن وزنه رفت تا زیر نظر لوکا رادمن به انجام تمرینات بدنسازی بپردازد.

او برای بازی هفته‌ی آینده‌ی مس برابر داماش گیلان مشکلی نخواهد داشت و به همراه تیم برای این بازی به رشت سفر خواهد کرد.

دقیقی بعد از امضای قرارداد خود با تیم فوتبال مس با ابراز خشنودی از بازی در این تیم گفت: تیم فوتبال مس کرمان یکی از باشخصیت‌ترین تیم‌های فوتبال ایران محسوب می‌شود که باید در لیگ برتر حضور داشته باشد و لیگ یک شایسته‌ی جایگاه این تیم نیست.

وی افزود: من به کرمان آمده‌ام تا برای تیم مس مفید باشم و به همراه این تیم به لیگ برتر صعود کنیم. در مرحله‌ی اول موفقیت و پیروزی‌های مس در الویت قرار دارد که من هم با تمام تلاشم سعی می‌کنم در آن نقش داشته باشم و اگر در این راه با گلزنی من همراه باشد که بسیار خوشحال خواهم شد اما به طور کلی به مس آمده‌ام تا برای این تیم مفید باشم.

دقیقی پیرامون بازی‌های نیم فصل دوم لیگ یک گفت: بازی‌های دور برگشت به خصوص در لیگ یک بسیار سخت است و هیچ بازی آسانی پیش روی تیم ما قرار ندارد. من شنیدم که در بازی برابر شهرداری اردبیل تیم موقعیت‌های گل زیادی از دست داده است که این مسئله نباید در بازی‌های آینده اتفاق بی‌افتد چراکه حسرت خوردن از دست دادن امتیاز بازی‌ها چاره‌ی کار ما نخواهد بود. ما باید از بازی‌های تیم مس نهایت امتیاز را بگیریم تا فاصله‌ی مطمئنی در جمع سه تیم بالای جدول داشته باشیم.


شنبه 26 دی ماه 1394 ساعت 14:05
حضور سعید رو به فال نیک میگیریم امیدواریم با گلزنیهاش در مس مفید و موثر باشه
شنبه 26 دی ماه 1394 ساعت 15:56
انتخاب دقیقی را به فال نیک می گیریم مطمنا سعید مشکل گل نزدن را حل خواهد نمود.
دوشنبه 28 دی ماه 1394 ساعت 22:17
آقای دقیقی به جمع دیار کریمان خوش اومدی ما هم مطمئن هستیم با آمدن شما مشکلات خط حمله حل خواهد شد
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو