شماره‌ی خبر : ‌2769 | تعداد بازدید : 775
سه‌شنبه 4 اردیبهشت ماه 1397 ساعت 18:27

دارکو: برابر آلومینیوم خیلی بی‌انگیزه بودیم

در بازی امروز تیم بسیار سنگین و کم انگیزه بازی کرد و اگر می‌توانستم در بین دونیمه ده بازیکن را تعویض می‌کردم. تیم ما نسبت به هفته‌ی قبل افت زیادی داشت که بیشتر به واسطه‌ی بحث انگیزه‌ی بازیکنان بود.

دارکو: برابر آلومینیوم خیلی بی‌انگیزه بودیم

سرمربی تیم مس کرمان در پایان بازی تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت: ما در بازی هفته‌ی قبل برابر فجر سپاسی خیلی خوب بازی کردیم و با همان ترکیب وسیستم به میدان آمدیم.

وی افزود: اما در بازی امروز تیم بسیار سنگین و کم انگیزه بازی کرد و اگر می‌توانستم در بین دونیمه ده بازیکن را تعویض می‌کردم. تیم ما نسبت به هفته‌ی قبل افت زیادی داشت که بیشتر به واسطه‌ی بحث انگیزه‌ی بازیکنان بود.

دارکو ادامه داد: آلومینیوم نیز در این بازی استرسی نداشت و برای کسب یک امتیاز خوب دفاع کرد و جلوی بسیاری از حملات ما را گرفت.

سرمربی تیم مس با اشاره به بازی هفته‌ی آینده گفت: در این بازی تیم ایرانجوان دیگر برای عدم سقوط نمی‌جنگد چراکه با شکست امروز سقوط کرده است وما می‌توانیم با خیال راحت‌تری به نفرات جوان خود بازی دهیم و این کار را انجام خواهیم داد.

دارکو در رابطه با داور مسابقه نیز گفت: من خیلی درمورد داوری صحبت نمی‌کنم اما فکر می‌کنم داور این مسابقه خیلی کم تجربه بود و با سوت‌هایش هر دو تیم را اذیت کرد.


چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1397 ساعت 13:03
مگر میزان کسر قرارداد از پرداختی بازیکنان به رتبه نیم در پایان فصل مربوط نیست ؟؟؟؟ پس چطور تیم بی انگیزه بوده ؟؟؟؟؟
چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه 1397 ساعت 17:46
یعنی چی بی انگیزه بودن!!اینجوری بایدفصل بعدم خواب لیگ برترببینیم
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند