شماره‌ی خبر : ‌2696 | تعداد بازدید : 1176
یکشنبه 27 اسفند ماه 1396 ساعت 15:10

مهدی نامجو: تا لحظه آخر برای امیدهایمان می‌جنگیم

ما تاکید کرده بودیم تا لحظه‌ای که کمترین شانس و امید را داشته باشیم برای آن خواهیم جنگید. خوشبختانه در هفته‌های گذشته نتایج به گونه‌ای بوده است که امید ما چند برابر شده است.

مهدی نامجو: تا لحظه آخر برای امیدهایمان می‌جنگیم

مربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی تیمش برابر صبا قم تیم خود را شایسته‌ی پیروزی پرگل‌تر در این بازی عنوان کرد.

مهدی نامجو در رابطه با این بازی گفت: تیم ما نمایش بسیار خوبی در زمین حریف داشت و اگر بچه‌های ما در زدن ضربات آخر دقت می‌کردند با اختلاف بیش از 5 گل به برتری می‌رسیدیم اما در مرحله‌ی اول کسب سه امتیاز برای ما اهمیت داشت که خوشبختانه به آن رسیدیم.

نامجو افزود: حریف برای آخرین امیدهای بقای خودش در زمین می‌جنگید و ما به بچه‌ها تاکید کرده بودیم که به هیچ عنوان حریف را دستکم نگیرند و با تمام توان نمایش خود را ارائه دهند که خوشحالیم موفق شدیم در آخرین روزهای سال 96 هواداران را با شادی به استقبال سال جدید بفرستیم.

مربی تیم مس در رابطه با افزایش شانس این تیم برای رسیدن به جمع مدعیان گفت: ما تاکید کرده بودیم تا لحظه‌ای که کمترین شانس و امید را داشته باشیم برای آن خواهیم جنگید. خوشبختانه در  هفته‌های گذشته نتایج به گونه‌ای بوده است که امید ما چند برابر شده است. ما بازی بسیار سخت و حساسی برابر نفت مسجد سلیمان در کرمان داریم که با ادامه‌ی روند پیروزی برابر این تیم می‌توانیم بیشتر به بالای جدول فکر کنیم از همین رو روند بردهایمان را باید در 6 بازی باقی مانده تداوم بدهیم.

نامجو در رابطه با برنامه‌ی تمرینی تیم مس در تعطیلات نوروز گفت: بعد از بازی با صبا بچه‌های ما به مرخصی عید رفتند و از روز سوم فروردین تمرینات خود را برای بازی با نفت مسجد سلیمان مجددا استارت خواهیم زد.


دوشنبه 28 اسفند ماه 1396 ساعت 09:26
درود و خسته نباشید به آقا مهدی نامجو , ایشالا با تدابیر ایشون و کادر فنی نتایج خوبمون رو بعد نوروز ادامه میدیم
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

اصلی ترین رقیب مس کرمان برای صعود به لیگ برتر را کدام تیم می دانید؟!