شماره‌ی خبر : ‌2664 | تعداد بازدید : 4377
سه‌شنبه 15 اسفند ماه 1396 ساعت 14:09

تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان انتصاب آقای محمدرضا بنی‌اسد راد را به عنوان نوزدهمین مدیرعامل تاریخ شرکت صنایع ملی مس ایران را به ایشان تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و آرزوی موفقیت و کامیابی را برای مدیرعامل جدید شرکت مس را دارد.

تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان انتصاب آقای محمدرضا بنی‌اسد راد را به عنوان نوزدهمین مدیرعامل تاریخ شرکت صنایع ملی مس ایران به ایشان تبریک و تهنیت عرض می‌نماید و آرزوی موفقیت و کامیابی برای مدیر عامل جدیدی شرکت مس را دارد.

این باشگاه همچنین از زحمات بی‌دریغ و حمایت‌های همه‌ جانبه‌ی آقای مرادعلیزاده مدیرعامل سابق شرکت ملی صنایع مس ایران، کمال تشکر و قدردانی خود را اعلام می‌دارد و آرزوی سلامت و بهروزی را برای ایشان خواستار است.

در نخستین جلسه هیأت‌مدیره جدید شرکت ملی صنایع مس ایران، که با حضور اعضای این هیأت‌مدیره؛ «رضا رحمانی»، «محمدرضا بنی‌اسدی راد»، «عبدالحسین ثابت»، «علی محمدی» و «محمدعلی احمدزاده اصل» برگزار شد، از خدمات «احمد مرادعلیزاده» تقدیر و «محمدرضا بنی‌اسدی راد» به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت ملی صنایع مس ایران معرفی شد.

همچنین در این جلسه، «رضا رحمانی» به‌عنوان رئیس هیأت‌مدیره و «عبدالحسین ثابت» به‌عنوان نایب‌رئیس هیأت‌مدیره انتخاب شدند.

گفتنی است؛ «محمدرضا بنی‌اسدی راد» پیش از این، مدیریت شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از زیرمجموعه‌های هلدینگ کاوه پارس را به مدت 8سال عهده‌دار بوده است.

«احمد مرادعلیزداه» نیز، در دو مقطع بین سال‌های 1384-1380 و 1396-1392 سکان هدایت صنعت مس ایران را برعهده داشت. وی چندی پیش طی حکمی از سوی دکتر «محمد شریعتمداری»، وزیر صنعت، معدن و تجارت، به‌عنوان مشاور وزیر منصوب شد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به بازیکنان مس در بازی با شهرراز