شماره‌ی خبر : ‌1972 | تعداد بازدید : 2620
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 09:56

بایرامی باید خود را به تمرینات مس معرفی کند/اقدام غیرحرفه‌ای باشگاه ماشین‌سازی(عکس)

رفتار بایرامی و تیم ماشین‌سازی با وجود قرارداد این بازیکن با تیم مس کرمان هیچ توجیهی ندارد و در صورت شکایت باشگاه مس کرمان، این بازیکن مشمول آئین نامه‌ی نقل و انتقالات و جرائم شدید انضباطی قرار می‌گردد و این رفتار خلاف فوتبال حرفه‌ای مشمول باشگاه خاط

بایرامی باید خود را به تمرینات مس معرفی کند/اقدام غیرحرفه‌ای باشگاه ماشین‌سازی(عکس)

در حالی که مهرداد بایرامی با تیم فوتبال مس به طور رسمی قرارداد امضا کرده است که تصویر این قرارداد در این مطلب منتشر شده است، این بازیکن در اقدامی عجیب و غیرحرفه‌ای روز گذشته با تیم دیگری وارد مذاکره شده است و حتی با این تیم تمرین نیز کرده است!

عارف سعیدیان سرپرست تیم مس کرمان در رابطه با این بازیکن می‌گوید: بایرامی بعد از عقد قرارداد با تیم فوتبال مس، اردوی تیم فوتبال مس را بدون اطلاع ترک کرد.

به قرار اطلاع این بازیکن با باشگاه ماشین‌سازی وارد مذاکره شده است و با این تیم به تمرین پرداخته است.

این موضوع بلافاصله با واکنش باشگاه مس کرمان روبرو شد و این باشگاه در مراجع خبری خود رسما اعلام کرد که بایرامی مطابق قرارداد خود با باشگاه مس کرمان، بازیکن این تیم می‌باشد و بر همین اساس روز پنجشنه نیز باید خود را به تمرینات تیم مس در کرمان معرفی نماید و در صورت عدم این کار کلیه‌ی عواقب حقوقی این ماجرا برعهده‌ی شخص این بازیکن می‌باشد.

آقای سید امجد مسعودزاده مدیرعامل باشگاه مس کرمان نیز اعلام کرد: در رابطه با قرارداد بایرامی و باشگاه مس کرمان، از سوی این باشگاه با سازمان لیگ و کمیته‌ی اخلاق نامه‌نگاری صورت گرفته است و متن قرارداد بایرامی و باشگاه مس نیز به این نهادها ارسال گردیده است تا از ثبت قرارداد او با باشگاهی دیگر جلوگیری شود. این بازیکن در اردوی بروجرد نیز با وجود حضور در این شهر در تمرینات تیم مس شرکت نکرد و در صورتی که خود را به تمرینات تیم در کرمان معرفی نکند مرتکب تخلف شده است و باشگاه مس پیگری این موضوع را با جدیت در دستور کار خود قرار می‌دهد.

این در حالی است که مدیر عامل باشگاه ماشین‌سازی در این باره اظهارات عجیبی را مطرح کرده است و عنوان می‌کند: ما بایرامی را بازیکن خودمان می‌دانیم. او امروز هم با تیم ماشین سازی تمرین کرده و بعید می‌دانم مشکلی برای حضور در این تیم داشته باشد.

حسین خطیبی مدیرعامل باشگاه ماشین سازی افزود: مهرداد بایرامی سال‌ها شاگرد رسول خطیبی بوده و امسال هم دوست داشت با او کار کند، اما چون تکلیف باشگاه ما مشخص نبود، ریسک نکرد و به مس کرمان رفت. حالا که ماشین سازی می‌خواهد با تیمی قدرتمند وارد مسابقات شود، بایرامی هم ترجیح داد به تیم ما بیاید.

در رابطه با صحبت‌های آقای خطیبی باید گفت که مسائلی مثل قرارداد و موضوعات حقوقی پیرامون آن خیلی سنخیتی با مسائلی مثل دوست داشتن! ویا رفاقت ندارد و در صورتی که بایرامی درصدد فسخ قرارداد خود نیز بود می‌بایست از طرق قانونی آن اقدام کند نه اینکه به شکلی مبتدیانه و کاملا غیرحرفه‌ای با وجود قراردادش با تیمی دیگر، با ماشین‌سازی تمرین کند.

همچنین این اقدام باشگاه ماشین‌سازی اوج بی‌اخلاقی و عدم حرفه‌ای گری این باشگاه تبریزی را نشان می‌دهد که با وجود اطلاع از قرارداد بازیکنی با باشگاه دیگر، با او وارد مذاکره می‌شود و حتی اجازه‌ی تمرین به او می‌دهد و این موضوع می‌تواند به شدت مدیریت باشگاه تبریزی را با سوال و تعجب روبرو سازد.

در صورتی که مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی رسما اذعان می‌کند که از قرارداد بایرامی با تیم مس مطلع بوده است و صراحتا اعلام می‌کند که او پیش از تشکیل تیم ماشین‌سازی در این فصل به تیم کرمانی آمده است ولی با وجود اطلاع از این موضوع، با این بازیکن وارد مذاکره می‌شوند که غیراخلاقی بودن و غیرحرفه‌ای بودن و در عین حال غیرقانونی بودن این موضوع برای مدیریت یک باشگاه از بدیهیات فوتبال حرفه‌ای است و جای تعجب دارد که ایشان از این موضوع بی‌اطلاع بوده است...

آقای مراد حاج‌جعفری رئیس هیات فوتبال استان کرمان نیز در رابطه با بحث حقوقی این ماجرا می‌گوید: رفتار بایرامی و تیم ماشین‌سازی با وجود قرارداد این بازیکن با تیم مس کرمان هیچ توجیهی ندارد و در صورت شکایت باشگاه مس کرمان، این بازیکن مشمول آئین نامه‌ی نقل و انتقالات و جرائم شدید انضباطی قرار می‌گردد و این رفتار خلاف فوتبال حرفه‌ای مشمول باشگاه خاطی نیز می‌گردد.

طبق قوانین جدید نقل و انتقلات فوتبال ایران، قرارداد داخلی یک بازیکن ویک باشگاه کاملا رسمی و حتی پیش از ثبت در هیات فوتبال قابل استناد می‌باشد و از همین رو طبق قرارداد باشگاه مس و مهرداد بایرامی، این بازیکن در استخدام باشگاه مس کرمان می‌باشد و حضور او در باشگاهی دیگر و یا حتی مذاکره‌ی باشگاهی دیگر با او تخلف و غیر قانونی می‌باشد.

بر اساس همین قرارداد و نامه‌ی ارسالی باشگاه مس برای نهادهای فوتبالی کشور از جمله سازمان لیگ فوتبال کشور، این بازیکن اجازه‌ی ثبت قرارداد با هیچ باشگاه دیگری را نخواهد داشت.


سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 11:19
بزارید بره بابا با این کاراتون میخواید تیم یکدست و همدل بسازید!!! ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ بهرشکل ایشان باید از نظر حقوقی و قراردادی جوابگوی مسائل خود باشند و بحث به هیچ وجه صرف ماندن وی در تیم نیست
مس کرموووووووون
0
6
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 12:29
بره؟مگه مسخره بازیه که هرکی هر کار دلش خواست بکنه.باید سر قراردادش با تیم بمونه.و از باشگاه میخوایم تحت هیچ شرایطی از حق و حقوق خودش کوتاه نیاد.
مس کرموووووووون
0
4
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 12:29
بره؟مگه مسخره بازیه که هرکی هر کار دلش خواست بکنه.باید سر قراردادش با تیم بمونه.و از باشگاه میخوایم تحت هیچ شرایطی از حق و حقوق خودش کوتاه نیاد.
اسحق زند کازرونی
0
7
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 13:08
با سلام برای جلوگیری از تکرار چنین مسایلی باید ضمن جلوگیری از بازی این بازیکن در تیمهای دیگر بهیچوجه از وی در تیم مس استفاده نشود.باشد که درس عبرتی برای سایرین گردد.ارزش یک نونهال مس از چنین بازیکنی بیشتر است.انگونه بازیکنان بی غیرت در هنگامه سختیها نه تنها کمکی نمیکنند بلکه کمر تیم را هم میشکنند.با آرزوی موفقیت وسلامت برای دست اندر کاران محترم. اسحق زند
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 14:25
باشگاه مس باید به شدت با این بازیکن برخورد کند حتی اگه قراره نیمکت نشین شود باید در تیم بماند مگر باشگاه مس باشگاه گذری هست که با تعصبات هواداران کرمانی بخواهد بازی شود
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 17:29
سلام خسته نباشید خدمت مدیر عامل محترم.این اقا اگه دلش بامس نیست هم نباید بره باید ازش شکایت بشه تا درس عبرت برای دیگران بشه.به امید سربلندی مس بزررگ که امثال بایرامی کوچکتر از اینن خرابش کنن
سه‌شنبه 20 تیر ماه 1396 ساعت 17:30
سلام خسته نباشید خدمت مدیر عامل محترم.این اقا اگه دلش بامس نیست هم نباید بره باید ازش شکایت بشه تا درس عبرت برای دیگران بشه.به امید سربلندی مس بزررگ که امثال بایرامی کوچکتر از اینن خرابش کنن
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران باشگاه مس به یازده بازیکن این فصل با بیشترین دقایق بازی