شماره‌ی خبر : ‌1709 | تعداد بازدید : 1192
چهارشنبه 16 فروردین ماه 1396 ساعت 09:42

سرمربی مس کرمان: زرنگ‌ها به لیگ برتر می‌روند

اکثر تیم‌ها در مسابقات باقیمانده برای آنکه موفق باشند از تمام شرایط‌شان به بهترین نحو استفاده می‌کنند و هر کس در این مسابقات باهوش‌تر باشد مطمئنا می‌تواند به لیگ‌برتر صعود کند.

سرمربی مس کرمان: زرنگ‌ها به لیگ برتر می‌روند

منصور ابراهیم‌زاده سرمربی مس کرمان می‌گوید هفته‌های پایانی لیگ هفته‌های سرنوشت‌سازی است.

ابراهیم‌زاده بازی مقابل سپیدرود را پراهمیت توصیف می‌کند: آنها مدتی صدرجدول را در دست داشتند و در این بازی به قصد پیروزی و بازگشت به صدر مقابل ما بازی خواهند کرد. سپیدرود تیم قدیمی و ریشه‌داری است، آنها بازیکنان و کادرفنی خوبی دارند به جز آن از حمایت هواداران‌شان نیز بهره می‌برند که همیشه و در همه شرایط پشت تیمشان بوده‌اند. برد در این بازی برای ما اهمیت خاصی دارد.

او در ادامه گفت: شکست آنها در هفته گذشته کار ما را در این بازی سخت کرده به دلیل آنکه آنها می‌آیند تا امتیاز از دست رفته‌شان را به دست بیاورند اما ما هم می‌دانیم اگر می‌خواهیم به صدرجدول برسیم در این بازی به نسبت قبل باید قوی تر ظاهر شویم.

سرمربی مس 5 بازی پایانی لیگ را جز مهمترین بازی‌ها می‌داند: تمام تیم‌های لیگ یک 5 هفته سرنوشت‌ساز را مقابل خود می‌بینند؛ چه برای تیم‌های بالای جدول و چه برای تیم‌های پایین جدول فرقی نمی‌کند. اکثر تیم‌ها در مسابقات باقیمانده برای آنکه موفق باشند از تمام شرایط‌شان به بهترین نحو استفاده می‌کنند و هر کس در این مسابقات باهوش‌تر باشد مطمئنا می‌تواند به لیگ‌برتر صعود کند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند