شماره‌ی خبر : ‌1693 | تعداد بازدید : 1169
سه‌شنبه 8 فروردین ماه 1396 ساعت 09:16

امیدواری سرمربی تیم فوتبال مس به برتری ایران در بازی با چین

چین در دیدار مقابل کره نشان داد که تمام مسیر‌ها را بسته و حتی اجازه سانتر کردن را هم به تیم کره نداد. فکر می‌کنم شرایط در ایران متفاوت باشد و ما می‌توانیم در ورزشگاه آزادی چین را شکست دهیم و با آرامش فکر صعود باشیم.

امیدواری سرمربی تیم فوتبال مس به برتری ایران در بازی با چین

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان موقعیت‌های زیاد گلزنی و ارائه بازی خوب تیم ملی ایران مقابل قطر را نشان‌دهنده قدرت و توان تیم ملی ایران می‌داند.

منصور ابراهیم‌زاده در خصوص برتری یک بر صفر تیم ایران مقابل قطر اظهار داشت: طبیعی بود با توجه به اینکه دو تیم کره و ازبکستان شکست خوردند، ما بدون استرس بازی خودمان را انجام دهیم. تیم قطر نیز با توجه به جایگاهی که داشت تمام تلاشش را می‌کرد تا بتواند همچنان امید خود را برای صعود به جام جهانی حفظ کند. چیدمان تیم ما به شکلی بود که اجازه ندهیم بازیکنان حریف به لحاظ فردی کاری انجام دهند. بازیکنان قطر از نظر تاکتیکی و فنی در حد و اندازه تیم ما نبودند، اما نفراتی که به این تیم اضافه شده‌اند می‌توانند از لحاظ فردی تأثیر‌گذار باشند و به تیم‌شان کمک کنند.

وی در ادامه افزود: ما می‌دانستیم اگر شیوه بازی قطر مانند گذشته باشد و بازی را از زمین خودش شروع کند، می‌توانیم حریف را پرس کنیم و تحت‌ِفشار قرار دهیم. به همین شکل هم شد و در شروع بازی ما فرصت‌های خوبی به دست آوردیم. ما قطری‌ها را مجبور کردیم روش بازی‌شان را تغییر دهند و به توپ‌های بلند روی بیاورند که بازیکنان ما این تاکتیک حریف را هم خنثی کردند. شیوه بازی قطر به نوعی شده بود که می‌دانستند در شروع مجددها هم سازماندهی ایران خیلی خوب است و به حریف اجازه استفاده از فرصت‌ها را نمی‌دهد به همین دلیل سعی می‌کردند ضربات شروع مجدد  را سریع بزنند.

مربی پیشین تیم ملی کشورمان در ادامه با تمجید از عملکرد شاگردان کی‌روش تصریح کرد: هر موقع توپ را از حریف گرفتیم توانستیم در ضدحمله‌ها خوب کار کنیم. اگر بررسی کنید، متوجه می‌شوید در صحنه گلی هم که زدیم توپ را در زمین حریف گرفتیم و روی یک حمله سریع به گل رسیدیم. ما شانس‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم. بازی خوب تیم ملی مقابل قطر نشان‌دهنده قدرت و توان بازیکنان ماست که توانستند به راحتی سه امتیاز را بگیرند.

ابراهیم‌زاده درباره دیدار آینده تیم ملی کشورمان مقابل چین، گفت: چین در دیدار مقابل کره نشان داد که تمام مسیر‌ها را بسته و حتی اجازه سانتر کردن را هم به تیم کره نداد. فکر می‌کنم شرایط در ایران متفاوت باشد و ما می‌توانیم در ورزشگاه آزادی چین را شکست دهیم و با آرامش فکر صعود باشیم.

«با توجه به اختلاف امتیاز ایجاد شده بین تیم کشورمان و سایر مدعیان گروه A مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 در قاره آسیا، شانس صعود ایران به جام جهانی  چقدر است؟»، وی در پاسخ به این پرسش خاطرنشان کرد: شانس صعود ما بیشتر شده اما به نظرم اینکه ما نفراتی داریم که می‌توانند با برنامه‌ها و تاکتیک‌های مختلف کارشان را انجام دهند از همه مهم‌تر است. مطمئناً در  آینده این بازیکنان شرایط ما را بهتر خواهند کرد.


سه‌شنبه 8 فروردین ماه 1396 ساعت 11:07
با آرزوی موفقیت ایران در بازی پیش رو وصعود مقتدرانه به جام جهانی .امیدواریم تیم مس هم با هدایت سرمربی بزرگ خود درسال جاری ویا حداکثر با برنامه دوساله خود به لیگ برتر صعود ومانند سالهای نه چندان دور درایران و آسیا بدرخشد.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

به نظر شما مس در پایان نیم فصل صدرنشینی لیگ یک را حفظ می کند