شماره‌ی خبر : ‌1589 | تعداد بازدید : 2286
چهارشنبه 27 بهمن ماه 1395 ساعت 13:59

شهدادنژاد: صعود مهمتر از کلین شیت است

بسته ماندن دروازه من عامل اصلی اش تلاش بازیکنان تیم و تاکتیک خوب تیمی بوده است که به این نتیجه رسیده است.

شهدادنژاد: صعود مهمتر از کلین شیت است

ثبت تنها یک گل خورده در هفت بازی اخیر تیم مس کرمان رکورد فوق‌العاده‌ای برای خط دفاعی این تیم در دور برگشت ساخته است و یکی از عوامل موفقیت این تیم در دور برگشت همین آمار عالی دفاعی بوده است.

یکی از ارکان اصلی این  موفقیت آرمان شهدادنژاد دروازبان موفق این تیم است که توانسته در ٧بازی اخیر این تیم دروازه خود را بسته نگه دارد.

شهداد نژاد که در لیگ برتر هم صاحب رکورد ١٣ کلین شیت است در لیگ یک هم حالا با ٧کلین شیت در راه موفقیت است. در همین رابطه شهدادنژاد  می گوید: خیلی خوشحالم که توانسته ام این رکورد را کسب کنم ولی واقعیتش این موضوع اصلاً برایم اهمیت بالایی ندارد و موفقیت تیمی و قهرمانی از هر مسئله ای مهمتر است چراکه با صعود به لیگ برتر است که میتوان به موفقیت واقعی رسید واگرنه کلین شیت به تنهایی نمی تواند خوشحال کننده باشد این راهم باید اضافه کنم که بسته ماندن دروازه من عامل اصلی اش تلاش بازیکنان تیم و تاکتیک خوب تیمی بوده است که به این نتیجه رسیده است.

دروازه بان مس در مورد صعود مس می گوید: ما چیزی برای صعود کم نداریم و اگر خدا بخواهد بتوانیم روند نتیجه گیری خود را ادامه دهیم می توانیم به لیگ برتر صعود کنیم ما بازیکنان خیلی خوبی در اختیار داریم کادر فنی با تجربه و همچنین امکانات خوب باشگاه مس و از همه مهمتر هواداران و تماشاگرانی را داریم که در بدترین شرایط حامی تیم بوده و هستند و تمامی اینها می تواند به موفقیت و صعود ختم شود.

شهدادنژاد در پایان می گوید: امیدوارم در نهایت به لیگ برتر صعود کنیم اما باید بدانیم که بازیهای سختی در پیش داریم و همچنین حریفان خوبی که همگی برای صعود می جنگند پس اگر در تلاش خود کوتاهی کنیم به این مهم نمی رسیم و باید همگی در یک راستاهمدل باشیم و برای یک هدف تلاش کنیم تا بتوانیم به موفقیت و صعود برسیم.


چهارشنبه 27 بهمن ماه 1395 ساعت 14:40
توصیه تعدادی ازهواداران متعصب مس به اقای دغاغله:ضربات آخر را به جای آسمان ورزشکاه،به داخل چارچوب دروازه بزن.باتشکر
:: پاسخ خوانندگان به این نظر ::
1) هوادار مس  1395/11/30 ساعت 12:23
توصیه هواداران به شما: از طرف هواداران نفرمایید. مهدی اقای گل موقعیت سازی میکنه و این ارزشمنده و تمامه مهاجمان بزرگ هم فرصت خراب می کنند اونم با این زمین های وحشتناک. قطعا روند گلزنی مهدی ادامه داره
2) حسن  1395/11/30 ساعت 16:41
بنده شخصا بانظرآقای مددی موافقم
3) احسان  1395/12/01 ساعت 02:58
من هم با نظرع.مددی موافقم
شنبه 30 بهمن ماه 1395 ساعت 12:22
ارمان دست طلایی با کلین شیت های تو صعود میکنیم انشالله
شنبه 30 بهمن ماه 1395 ساعت 12:24
واقعا حق ماست که صعود کنیم. فقط دوتا بازی مساوی رو بوده بودیم الان صدر بودیم
یکشنبه 1 اسفند ماه 1395 ساعت 03:02
دوستان فراموش نکنیدمااگه لیگ برتر رو می خوایم بایدملوان وسپیدرود را ببریم.
دوشنبه 2 اسفند ماه 1395 ساعت 08:33
دروووووووووووووود بر آرمان دست طلایی
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و استقلال