شماره‌ی خبر : ‌1554 | تعداد بازدید : 2047
یکشنبه 17 بهمن ماه 1395 ساعت 11:41

میرزایی: بازی شش امتیازی برابر بادران داریم

این هفته بازی سخت مقابل بادران داریم که 3 امتیاز این بازی خیلی حیاتی است برایمان. این بازی یه جورایی 6 امتیازی است و ما تلاش می کنیم که با یاری خدا و با یک بازی خوب با برد بیرون‌ بیایم.

میرزایی: بازی شش امتیازی برابر بادران داریم

کیانوش میرزایی که در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ دسته اول کشور به مس آمد خیلی زود خود را با ترکیب تیم مس هماهنگ کرد و توانایی‌های فنی خود را نشان داد.

او در بازی هفته‌ی قبل مس برابر استقلال اهواز با به ثمر رساندن اولین گل خود با پیراهن مس و همچنین دادن یک پاس گل زیبا، نقش عمده‌ای در پیروزی درخشان مس داشت.

هواداران مس که به شدت امیدوار به تداوم درخشش او با پیراهن مس در نیم فصل دوم هستند، منتظر درخشش او در بازی‌های بعد می‌باشند.

میرزایی در رابطه با آخرین شرایط تیم مس می‌گوید: خدا رو شکر که توانستم اولین گلم را با لباس مس بزنم. قبل این بازی هم‌ میتوانستم، ولی خوب قسمت نشد.انشاالله که تداوم‌ داشته باشد و برای تیم جدیدم مثمر ثمر بازی کنم.

وی افزود: ما در نیم فصل دوم خیلی خوب شروع کردیم و فجر سپاسی را در شیراز شکست دادیم که این برد به همراه برد هفته قبل مقابل اکسین، روحیه تیم را بالا برده بود. با انرژی بیشتری به سراغ بازی های بعد رفتیم و خیلی خوب توانستیم نتایج لازم را کسب کنیم. تمامی بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی باشگاه تلاش می کنند که تیم فوتبال مس نتایج خوبی بگیرد. صد در صد ما با روحیه بالا به سراغ بازی های بعد میرویم و می خواهیم که با برد های پشت سر هم، راه صعود به لیگ برتر را برای خود هموار کنیم.

وی درخصوص بازی با بادران تهران نیز گفت: این هفته بازی سخت مقابل بادران داریم که 3 امتیاز این بازی خیلی حیاتی است برایمان. این بازی یه جورایی 6 امتیازی است و ما تلاش می کنیم که با یاری خدا و با یک بازی خوب با برد بیرون‌ بیایم.

میرزایی درخصوص پیگیرهای بازی های راه آهن گفت: من یک نیم فصل برای راه آهن بازی کردم و جزئی از خانواده ی راه آهن بودم. صد در صد دنبال میکنم چون خیلی از دوستانم هنوز بازیکن این تیم هستند و من باهاشون ارتباط دارم و واسشون آرزوی موفقیت میکنم. حیف تیم راه آهن هست که به این روز مبتلا شود. انشاالله که مشکلات این تیم هم حل شود و بتواند سهمیه خودش را در لیگ‌یک حفظ کند.

وی درخصوص بازی در کرمان و مس نیز گفت: من همه تلاشم را می کنم که بتوانم برای تیمم موثر باشم. این که من گل بزنم یا نه مهم نیست، مهم این است که تیم بتواند نتیجه بگیرد و امتیاز کامل بازی ها را کسب کند تا راه صعود هموار شود. منم حتما تلاش می کنم برای گل زدن و انشاالله خدا کمکم کند که بتوانم این کار را بکنم و قدم‌ مثبتی برای تیمم بردارم.

میرزایی در پایاناظهار داشت: در آخر هم‌ تشکر می کنم از همه ی بچه ها و کادر فنی که خیلی تلاش می کنند و همچنین مدیریت باشگاه که زحمت می کشند تا مشکلات پیش روی تیم را حل کنند. از همه ی هواداران هم صمیمانه تشکر می کنم که واقعا تو همه ی بازی ها سنگ تمام‌ گذاشتند. انشاالله با حضورشان در بازی های بعدی انرژی مثبتی به تیم بدهند تا بتوانیم با یاری خدا و تلاش فراوان تیم مس را فصل بعد لیگ برتری ببینیم.


یکشنبه 17 بهمن ماه 1395 ساعت 13:42
کیانوش بازیکن خوب و موثریه ایشالا با همت همه بازیکنهای جنگندمون بادران رو هم میبریم
یکشنبه 17 بهمن ماه 1395 ساعت 20:21
به امیدخدا وهمت بچه هاامروزبادران راشکست بدهیم،50 0/0 به لیگ برترصعود کرده ایم.(چرابازی های خارج ازخانه مس که ازشبکه استانی انهاپخش میشود وهزینه ای برای صداوسیمای کرمان ندارد بااین حال شبکه کرمان انهاراپخش نمیکند؟؟؟؟؟؟:پاسخ: ....... ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ با سلام بهرشکل این موضوع از سوی باشگاه مس برای صدا و سیمای کرمان مطرح شده است و تصمیم گیری نهایی در این زمینه با صدا و سیمای کرمان است.
دوشنبه 18 بهمن ماه 1395 ساعت 10:45
مرسی کیانوووووووووووووش
دوشنبه 18 بهمن ماه 1395 ساعت 10:45
مرسی کیانوووووووووووووش
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و چادرملو