شماره‌ی خبر : ‌1037 | تعداد بازدید : 1563
یکشنبه 31 مرداد ماه 1395 ساعت 12:53

زینال خیری: هفته به هفته بهتر می‌شویم

بیشتر بازیکنان ما سال اول بازی خود در مس را تجربه می‌کنند و برای رسیدن به شرایط آمادگی و ایده آل فنی زمان لازم داریم و هواداران باید بدانند که رفته‌رفته بهتر خواهیم شد.

زینال خیری: هفته به هفته بهتر می‌شویم

هافبک تیم مس کرمان معتقد است جو خوبی بر این تیم کرمانی حاکم است و بازیکنان جوان، باتجربه و باکیفیتی کنار هم قرار گرفته‌اند.

محمدرضا زینال خیری میگوید : با زحمات کادرفنی تیم، روزبه‌روز هماهنگ‌تر می‌شویم و شرایط تیم بهتر خواهد شد.

هافبک تیم مس در مورد بازی تیمش برابر گل گهر گفت بازی خوبی بود ، حق ما سه امتیاز بازی بود اما متاسفانه مانند بازی های قبل شانس نداشتیم.

وی ادامه داد: گل گهر برنامه خاصی نداشت ما با کنترل بازی به ویژه در نیمه دوم و دقایق پایانی بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم اما باز هم شانس یار ما نبود تا به سومین تساوی دست یابیم در حالیکه شایسته پیروزی بودیم

وی در خصوص بازی پیش روی تیمش برابر نساجی مازندران می گوید : معتقدم بازی بسیار سختی در خانه حریف پیش رو داریم و با توجه به کادر فنی خوب و بازیکنان خوب نساجی انتظار داریم روز سختی را مقابل این داشته باشیم و باید با دقت و قدرت بالا مقابل این تیم بازی کنیم تا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

بازیکن  تیم مس کرمان با بیان اینکه برای پیروزی به قائمشهر میرویم گفت: مقابل نساجی باید کمترین اشتباه را داشته باشیم و تمام تمرکز خود را برای این بازی بگذاریم تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم .

زینال خیری تصریح کرد: هنوز ابتدای فصل است و به شرایط آرمانی و ایده آل خود نرسیده ایم و بازی به بازی بهتر خواهیم شد. همانگونه که قبلا نیز گفتم تیم مس اصلی را در هفته‌های بعدی خواهید دید و برای این موضوع هم یک مقدار زمان نیاز است تا به شرایط ایده آل خود برسیم.

وی گفت: بیشتر بازیکنان ما سال اول بازی خود در مس را تجربه می‌کنند و برای رسیدن به شرایط آمادگی و ایده آل فنی زمان لازم داریم و هواداران باید بدانند که رفته‌رفته بهتر خواهیم شد.

هافبک جنگنده مس کرمان می افزاید : ما چند بازیکن جدید جذب کردیم و تا این نفرات با هم هماهنگ شوند، قطعا زمان می‌برد اما مطمئن باشید به زودی به هماهنگی کامل می رسیم وتمام تلاش مان را می کنیم تا دل هواداران را شاد شود.


وی ادامه می دهد : انچه مسلم است توجه به این نکته است که ما بازیکنان خوبی داریم و با توجه به درایت و مدیریت بالای جناب ابراهیم زاده که صمیمیت و نظم خاصی را در تیم ایجاد کرده اند قطعاً طی هفته‌های آینده هماهنگ‌تر شده و خواهیم توانست بازی‌های بهتری را از خود به نمایش بگذاریم.

زینال خیری ادامه می دهد : هواداران ما شک نکنند امسال روند خوبی خواهیم داشت و از این پس باید نگاهمان به بالای جدول و حفظ آن در ادامه باشد .


دوشنبه 1 شهریور ماه 1395 ساعت 10:06
ما به این تیم , کادر فنی و بازیکنانش اعتقاد داریم , ایشالا که در هفته های آتی تیم مس چهره اصلیش رو نشون بده و بردهای پیاپی بیاریم
دوشنبه 1 شهریور ماه 1395 ساعت 12:30
اقای خیری انگار بقیه تیمها هفته های بعد بدتر میشوند؟؟؟؟؟ اساس کار مشکل داره و هدف اصلی لیگ برتر نیست
سه‌شنبه 2 شهریور ماه 1395 ساعت 14:44
یعنی عاشق بعضی ها هستم،فقط بلدن بگن نمیشه نمیذارن،بابا بس کنین دیگه،همین شماها نمیذارید تیم بره بالا،همه چی عالیه و تیم اگه شماها بگذارید میره بالا،عین فیلم گالیله بود میگفت من میدونم من میدونم!!! ول کنین بابا،شما اصلا فوتبال نگاه نکن
چهارشنبه 3 شهریور ماه 1395 ساعت 01:16
تیم مس اصلی را وقتی می بینیم که با همه ی مشکلات و ضعفها باز در پی پیشرفت و برطرف کردن نقاط ضعف به نقاط قوت هستند و ناکامی های پیشین همواره درسی برای پیروزیهای آتی شان می شود.این تلاش و پشتکار و ایمان چیزی است که در یک تیم اصیل و هدفمند می توان پیدا کرد.پس سرتسلیم بر درگاه پروردگار عالم فرو می آوریم و سر از بارگاه ذلت و خواری بر می داریم و با سربلندی و افتخار به داشتن و راهنمایی پروردگار بلند مرتبه ، گام در میدان تلاش و پیروزی می گذاریم.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

اصلی ترین رقیب مس کرمان برای صعود به لیگ برتر را کدام تیم می دانید؟!