باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 28 تیر ماه 1403 ساعت 17:48:47
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مس کرمان 0-1 چادرملو اردکان/تلاش مس برای رسیدن به امتیاز ناکام ماند

جمعه 4 خرداد ماه 1403 ساعت 23:15

تیم فوتبال مس کرمان در بازی معوقه هفته سی و یکم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور، در ورزشگاه باهنر کرمان میزبان تیم چادرملو بود که این بازی یک بر صفر به سود تیم چادرملو خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ میزبان در این بازی با ترکیب امین رضایی، علی مغنمیان، مصطفی شیخ، میلاد خدایی، پوریا غلامی، امیر حسین بهزادی، سپهر روزی طلب، ابولفضل علایی، خشایار زبرجد، یاسر فیضی و ابولفضل عکاشه به زمین رفت.

در حالی که نیمه اول بازی دو تیم بسیار پرسرعت و مهیج دنبال می شد در ابتدا تیم چادرملو یک موقعیت تک به تک خلق کرد که رضایی عالی آن را مهار کرد و در ادامه تیم مس بارها با شوت های زیبای از راه دور دروازه تیم چادرملو را تهدید کرد که در یکی از این شوت ها ضربه بهزادی به تیر دروازه چادرملو خورد.

در حالی که تیم مس کرمان کاملا مستخق رسیدن به کل بود اما در دقیقه 30 بازی این تیم چادرملو بود که برروی ارسال ایستگاهی در دقیقه 30 به گل رسید.

در نیمه دوم بازی تیم مس کرمان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی به خرج داد اما موقعیت های گل این تیم راهی به دروازه حریف پیدا نکرد تا در نهایت این بازی با همان تک گل نیمه اول خاتمه یابد.

در نیمه دوم این بازی علی وزیری پناه، عباس زراعت کار، امین کاویانی برای مس کرمان به میدان آمدند.

تیم مس بازی هفته آینده خود را در جم برابر تیم پارس برگزار خواهد کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=79298