باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 28 تیر ماه 1403 ساعت 17:03:21
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

لغو کلیه بازی های تیم های مس کرمان به دلیل شهادت جانسوز رئیس جمهور

دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 10:52

به دلیل شهادت جانسوز حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور، کلیه بازی های تیم های مس کرمان تا اطلاع ثانوی لغو شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ قرار بود عصر امروز تیم فوتبال و تیم هندبال مس کرمان بازی های خود را انجام دهند که این بازی ها لغو گردید.

همچنین تیم هندبال مس کرمان که قرار بود روز سه شنبه آخرین بازی خود را در لیگ برتر برگزار کند در زمان دیگری این بازی را انجام خواهد داد و بازی روز سوم خرداد تیم مس نوین در کرمان نیز لغو شد.

سیدمحمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش با تسلیت و ابراز تاثر جامعه‌ی ورزش و جوانان ایران اسلامی در پی شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی دولت مردمی و خادمان این نظام مقدس، اعلام کرد که بنا به دستور وزیر ورزش و جوانان، مسابقات ورزشی این هفته لغو شد.

سید محمدشروین اسبقیان شهادت رئیس جمهور مردمی و محبوب، آیت‌الله رئیسی، دکترحسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه همچنین آیت‌الله سیدمحمد علی آل‌هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز، استاندار معزز آذربایجان شرقی و تیم همراه با مقام عالی رئیس جمهور در سانحه بالگرد را تسلیت گفت.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای تصریح کرد: با دستور وزیر ورزش و جوانان، کلیه مسابقات این هفته لغو شده است.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=79286