باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 25 تیر ماه 1403 ساعت 08:29:45
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مدال آوری دو ملی پوش تکواندو مس کرمان در مسابقات قهرمانی آسیا

یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 10:25

محمد حسین یزدانی و ابولفضل زندی دو تکواندوکار ملی پوش کشورمان که در بازی های لیگ برتر این فصل کشور با هوگو مس کرمان به تاتامی رفتند، در رقابت های قهرمانی آسیا دو مدال خوشرنگ برای تیم ملی کشورمان کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ محمد حسین یزدانی که در این رقابت ها به مدال طلا رسید، با ارائه مبارزاتی سطح بالا و تکنیکی ابتدا «کابلان» از قزاقستان را از پیش رو برداشت و سپس «کانگ سانگ هیون» قهرمان جهان از کره جنوبی را دو راند متوالی شکست داد. وی در نیمه نهایی مقابل «فهد صبیحی» از اردن بازهم در دو راند به برتری رسید و فینالیست شد و در رقابت فینال موفق شد با پیروزی بر مهران برخورداری دیگر تکواندوکار کشورمان مدال طلا را از آن خود کند.

ابوالفضل زندی دیگر ورزشکار این فصل باشگاه مس کرمان در تیم ملی تکواندو ابتدا «پوتی» از مالزی و سپس «تامیرلان» از قزاقستان را با نتایج مشابه 2 بر صفر پشت سر گذاشت تا درنهایت با شکست در رقابت نیمه نهایی به مدال برنز این رقابت ها دست پیدا کند.

یست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا که پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور به میزبانی ویتنام در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» جریان داشت، با قهرمانی مردان ایران به پایان رسید.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=79280