باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 28 تیر ماه 1403 ساعت 16:56:00
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مدیر فنی تیم هندبال مس: بازیکنان جوان درخشش فوق العاده ای برابر پلیمر داشتند

سه‌شنبه 18 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 12:15

مدیرفنی تیم هندبال مس کرمان از بازی خوب و درخشان جوانان تیم در بازی برابر پلیمر در خرم آباد ابراز رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در پایان بازی دو تیم که با پیروزی 33 بر 26 تیم مس کرمان در زمین حربف همراه شد، محسن اخگر مدیرفنی تیم گفت: بازی سختی برابر یکی از تیم های خوب لیگ در زمین خودش داشتیم و در این بازی به دنبال اهداف مشخصی بودیم.

وی افزود: در مرحله اول خیلی لازم بود که با تمام انگیزه و به قصد پیروزی در این بازی به میدان برویم چراکه هم رکورد پیروزی های کامل خود را ادامه دهیم و هم اجازه ندهیم که بی انگیزگی ما پس از قطعی شدن عنوان قهرمانی، سبب شد که با کسب یک نتیجه بد، سایر تیم ها در کوران جدول دچار مشکل شوند و از همین رو می بایست کاملا با انگیزه و جوانمردانه در این بازی علی رغم قطعی شدن عنوان قهرمانی خود تلاش کنیم.

اخگر با بیان اینکه در این بازی به هدف میدان دادن به جوانان تیم به زمین رفتیم نیز گفت: در این بازی به نفراتی که در طول فصل کمتر بازی کرده بودند فرصت دادیم که انصاقا نمایش بسیار عالی از خود ارائه کردند و منجر به پیروزی تیم شد و این موضوع نشان می دهد که برای آینده نیز نفرات بسیار خوب و قابلی در ترکیب تیم از بین بازیکنان جوان در اختیار خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه در دو بازی پایانی لیگ نیز تیم مس کرمان با تمام توان و انگیزه به میدان خواهد رفت افزود: این دو مسابقه نیز فرصتی خواهد بود که بتوانیم به اهداف خود در لیگ این فصل هرچه بیشتر دست پیدا کنیم.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=79252