باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 04:27:15
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

با پیروزی بسکتبال مس در پلی آف سوم؛ نبرد با مهرام ادامه دارد

شنبه 25 فروردین ماه 1403 ساعت 22:32

تیم بسکتبال مس کرمان با پیروزی 92بر79 در بازی پلی آف سوم برابر مهرام، نبرد با این تیم را به بازی چهارم کشاند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در حالی که تیم مهرام دو بازی پلی آف قبلی خود را در تهران برابر مس کرمان با پیروزی به پایان رسانده بود، در اولین دیدار دو تیم در کرمان این تیم مس بود که برای ادامه این رقابت نیاز به پیروزی در این مسابقه داشت.

در این دیدار که در سالن تجلی کرمان و برابر تماشاگران پر شور تیم مس انجام شد، شاگردان محمد سیستانی در تیم مس کرمان بازی را فوق العاده آغاز کردند و انگیزه های بالای آن ها سبب شد که به نوعی در همان کوارتر اول ورق بازی به سود تیم مس کرمان برگردد.

در حالی که تیم مس کرمان در بازی پلی آف دوم در تهران نیز در کوارتر اول عالی نتیجه گرفته بود، در پلی آف سوم نیز در کوارتر اول با نتیجه فوق العاده 31 بر 9 حریف خود را شکست داد.

در کوارتر های بعدی تیم مهرام برای جبران نتیجه تلاش زیادی کرد اما برخلاف بازی های انجام شده در تهران، بسکتبالیست های مس با تجربه کار کردند و با نمایشی عالی از اختلاف امتیازی خود در این بازی دفاع کردند و در نهایت موفق شدند با نتیجه 92 بر 79 تیم مهرام را در این بازی شکست دهند.

با این پیروزی کار دو تیم به بازی پلی آف چهارم کشیده شد که این بازی رو دوشنبه 27 فروردین و از ساعت 16 در سالن تجلی کرمان آغاز خواهد شد.

در صورتی که در این بازی نیز تیم مس کرمان موفق به کسب پیروزی شود، بازی پنجم و آخر دو تیم روز دوم اردیبهشت در تهران برگزار می شود.

در ادامه آمارهایی از بازی تیم های بسکتبال مس کرمان و مهارم را مشاهده خواهید کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=79167