باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 05:02:16
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

عنوان چهارمی و جام اخلاق لیگ برتر برای تکواندو مس کرمان

شنبه 19 اسفند ماه 1402 ساعت 11:47

پس از چهار دور رقابت های سنگین و سخت در مسابقات لیگ برتر تکواندو این فصل کشور، تیم مس کرمان با کسب عنوان چهارمی و تصاحب جام اخلاق این رقابت ها، به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رقابت‌های لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس یادواره شهید شاخص ورزش کشور حسن جنگجو در سال 1402 با حضور 10 تیم دمنده، بارمان ابزار و یراق توسن، زاگرس جنوبی، پالایش نفت، شهرداری ورامین، میکس پلاس، یزدان، دانشگاه آزاد، پاس، مس کرمان و نزدیک به 200 تکواندوکار آزاد (در مجموع) به روش گرندپری به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد.

در پایان این رقابت ها تیم شهرداری ورامین با 531 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم زاگرس جنوبی با 513 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت و تیم پالایش نفت آبادان نیز با 451 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

تیم تکواندو مس کرمان نیز پس از این سه تیم با 286 امتیاز در جایگاه سوم رقابت ها قرار گرفت و جام اخلاق این رقابت ها را نیز به خود اختصاص داد.

در هفته پایانی این رقابت ها و در اوزان مختلف، آرین ابراهیم زاده، ابولفضل زندی و حسین محمدخانلو از تیم مس کرمان به جمع چهار تکواندوکار نهایی رقابت های خود رسیدند.

تیم تکواندو مس کرمان پیش از این در رقابت های جام باشگاه های آسیا نیز در جایگاه چهارمی رقابت ها قرار گرفته بود تا بدین ترتیب به کار خود در بازی های این فصل پایان دهد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=79086