باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1403 ساعت 06:54:42
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

بسکتبالیست های مس کرمان به رعد هم رحم نکردند

دوشنبه 23 بهمن ماه 1402 ساعت 18:46

تیم بسکتبال مس کرمان با پیروزی 79 بر 75 برابر تیم رعد پدافند در زمین حریف، به یازدهمین پیروزی خود در هفته نوزدهم رقابت ها دست یافت و یک برد شیرین دیگر برای خود ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ تیم میزبان در این بازی که بسیار سخت، نفس گیر و نزدیک دنبال شد، با تمام قوا در زمین خود در مشهد به میدان رفت و از همان کوارتر اول پابه پای تیم مس کرمان در نتیجه گیری حرکت کرد.

در کوارتر اول تلاش دو تیم با تساوی در عدد 19 به پایان رسید، در کوارتر دوم و پایان نیمه اول این تیم مس بود که با نتیجه 39 بر 37 پیروز شد.

در کوارتر سوم بازی نزدیک دو تیم با پیروزی 59 بر 54 تیم مس پایان یافت اما در کوارتر چهارم اوج حساسیت رقم خورد و بازی دو تیم بسیار نفس گیر دنبال شد.

در حالی که در لحظاتی از بازی حتی نتیجه دو تیم برروی تابلو امتیازات به تساوی کشیده می شد، اما سرانجام در ثانیه های آخر بازی شاگردان محمد سیستانی بازهم در کوارتر چهارم هوشیارانه و متعصبانه بازی را دنبال کردند و سرانجام در زمین حریف و در لحظات پایانی بازی موفق شدند گل های برتری خود را در سبد میزبان بنشانند و در نهایت با نتیجه 79 بر 75 فاتح امتیاز کامل این بازی باشند.

بسکتبالیست های مس کرمان که در این فصل نتایجی فوق العاده برای خود ثبت کرده اند، با این پیروزی سخت و شیرین در جدول رقابت ها 30 امتیازی شدند و در رده ششم جدول قرار گرفتند.

بازی های لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ملی کشورمان تا روز 13 اسفند ماه تعطیل می شود که در هفته بیستن رقابت ها در این روز تیم مس در کرمان میزبان مس رفسنجان می باشد.

در ادامه آمار بازیکنان مس کرمان در این مسابقه را مشاهده خواهید کرد:

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78996